Sayfa 355/376 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kapanışı da görmek lazım ...ama şu anda görüntü tutturamadığımı gösteriyor...dün kapanışta alıcı bekleyen 5-6 milyonluk lot ve dünkü işlem hacminin geçmişe göre çok da fazla olmaması beni yanılttı görünüyor....endeks de olumlu olunca karda olanların bir kısmı realize olup diğer geri kalmış hisselere dönüş yaptılar görünüyor....umarım 60-62 civarından kapanış yaparız...tabi pozitif bir kapanış olursa tadından yenmez ama şu anda bu çok zor görünüyor....hayırlısı diyelim...
    Çıkışları da inişleri de çok sert oluyor, 60 üstü kalamayınca millet stoplar çalıştırdı sanırım, yeni bir haber ve gelişmeye kadar beliyeceğiz, oysa tepe için umutlanmıştık, başka zaman artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. piyasada çok dillendi keko ,üstünede gapı gönderip dağıttılar bi güzel ..kapanış 61-62 olursa hadi belki derim..

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çıkışları da inişleri de çok sert oluyor, 60 üstü kalamayınca millet stoplar çalıştırdı sanırım, yeni bir haber ve gelişmeye kadar beliyeceğiz, oysa tepe için umutlanmıştık, başka zaman artık.
    Öyle görünüyor..ben de zirveyi test ederiz diye düşünüyordum..ama olmadı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    piyasada çok dillendi keko ,üstünede gapı gönderip dağıttılar bi güzel ..kapanış 61-62 olursa hadi belki derim..
    kaliteli bir hissedir..tahtacıları da biraz iyi olsa güzel yerleri görebiliriz..ama görüyorsunuz tahtada binbir oyunlar dönüyor...bu hissenin temeline ve geleceğine inanmasaydık çoktan kızar dökülürdük...ama inat oldu tutuyoruz..gerisi de nasiptir artık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

sn Kartopu paylaşım için teşekküler...

52.05 ve 55.55 destekleri mevcut.. bu gün 45 ten başlayan hareket için günlükte dövdüler ama haftalıklarda seviyorlar..
    burası borsa hem dövecekler hem sevecekler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Dün %7 düştü, düzeltme tamamsa bugün 60 üstüne atıp yola devam etmeli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün %7 düştü, düzeltme tamamsa bugün 60 üstüne atıp yola devam etmeli.
    inşALLAH dostum..temennimiz bu yönde...kocaerin gönderdiği haber gerçekten de çok güzeldi...şahsen ben eski zirvemizi göreceğimizi düşünüyordum....hatta geçebileceğimiz ve 100 tl lere kadar gidebileceğini düşünüyordum...ama olmadı...umarım bu gün devam eder...bir güzel kap daha gelirse eski zirvemizi yoklayıp geçebiliriz diye düşünüyorum..

Sayfa 355/376 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •