Sayfa 85/378 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3017 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Yüzde 5 i yedi yine

2. Sapladılar kulpu

3.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Sapladılar kulpu
    bütün hisselerde ilginç bir gevşeme var...bu sadece kocaere özgü değil...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Koca bebek yine altını ıslattı, büyüyünceye kadar imanımızı çıkartacak gibi, 26 nere 24 nere, hiç yakıştıramadım, 25'lerde dengelemeliyd.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Koca bebek yine altını ıslattı, büyüyünceye kadar imanımızı çıkartacak gibi, 26 nere 24 nere, hiç yakıştıramadım, 25'lerde dengelemeliyd.
    Bez lazım mı tahtacı, cırcır oldun galiba, 26'dan 23 getirdin bir günde, biraz daha bas istersen kıymet bilmez tahtacı, kıymet bilenlere geçsin mal.

6. ben gülüyorum bu olanlara... tahtayı izleyen gözleri yaptıkları algılar ile iyi yanıltıyorlar...dikkat ediyorum hisse hızlı çıkıp hızlı inebiliyor...buda hissenin çok iyi toplandığını gösteriyor...bakalım ne zaman gerçek atraksiyonlar yaşanacak ?? bir yanı güçlü sanayi...bir yanı enerji...belki de diğer yanları tarım ve gıda şirketi...böyle bir hisseyi hangi temelci almaz ki ?? bu yapılanlara sabır sabır sabır diyorum...ben bunu biliyorum başka da bir şey de bilmiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    temel ,beklentiler ,sektör her şey rasyonel tamamda; ''patron faktörü'', bunu atlamayın paydaşlar..25 yıllık bist geçmişim bana bu patfon faktörünün temelde tahtayı belirledigini ögretiledi..örnek doğan grubu,ülker grubu ,zorlu grubu vs..özcesi ben bu tahta yapıcısını sevmedim,zaman maliyeti açımdan taşınır degil..ilk fırsatta ...kendime monologtur,yatırım tavsiyesi falan içermez..rastgele..
    bir daha 25 sularına gelirse ben atlayacağım .ytd..endex zirve tazelerken böyle ise bozduğunda muhtemelen 19 lara park eder,yine...20 yıldır zarar etttiren ülker bile canlandı ,sanırım ülker bayrağı kocaere verdi..şu bistte koç grubunun dışına çıkmayacaksın yada trend sektörlerde..sn keko siz cweneden kocaere geçtikten sonra cwenw o günden bu yana yüzde yüz üstüne koydu nerdeyse ..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben gülüyorum bu olanlara... tahtayı izleyen gözleri yaptıkları algılar ile iyi yanıltıyorlar...dikkat ediyorum hisse hızlı çıkıp hızlı inebiliyor...buda hissenin çok iyi toplandığını gösteriyor...bakalım ne zaman gerçek atraksiyonlar yaşanacak ?? bir yanı güçlü sanayi...bir yanı enerji...belki de diğer yanları tarım ve gıda şirketi...böyle bir hisseyi hangi temelci almaz ki ?? bu yapılanlara sabır sabır sabır diyorum...ben bunu biliyorum başka da bir şey de bilmiyorum...
    Daha da komiği Eregl, İsdmr ve saz arkadaşları ralli yaparken koca bebeğin direnip bu kadar eksi kapatması.
    Tahtacının cesaretini takdir etmek lazım, birileri yakında bunu da kündeye getirir elbette, daha da versin bakalım.

Sayfa 85/378 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •