Sayfa 356/378 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon
Arama sonucu : 3017 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inşALLAH dostum..temennimiz bu yönde...kocaerin gönderdiği haber gerçekten de çok güzeldi...şahsen ben eski zirvemizi göreceğimizi düşünüyordum....hatta geçebileceğimiz ve 100 tl lere kadar gidebileceğini düşünüyordum...ama olmadı...umarım bu gün devam eder...bir güzel kap daha gelirse eski zirvemizi yoklayıp geçebiliriz diye düşünüyorum..
    Tam da düşündüğümüz gibi 60 üstüne attı, yola devam inşallah ama kapanışı görmeden ne desek boş, 60 üstü olsun yeter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tam da düşündüğümüz gibi 60 üstüne attı, yola devam inşallah ama kapanışı görmeden ne desek boş, 60 üstü olsun yeter.
    kocaer temennilerimizi duydu...ve gereken ve bence hakkettiği tepkiyi bu gün vermeye başlıyor....şu dakikada 61,80 de ve %5 primli...umuyorum ki dün yapması gereken tavanı bu gün yapar..çünkü o kap haberi çok güzeldi...suudi arabistanın ve paranın kalbinde fabrika kurmak bence çok değerliydi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu gün kocaere çok benzettiğim ve çok beğendiğim bir diğer hisse olan (elimde yok ) megmt de tavan yapmış...onda da güzel bir haber gelmiş...elimdeki diğer hisse olan berkosan ise iki gündür düzeltmede...berkosan iki gündür üzüyor...ama orta ve uzunda ondan da çok umutluyum...şimdilik kocaer ve berkosan ile devam...sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. geçen haftalarda 123 ten sattığım ve sattıktan sonra 99 tl yi gören atatp hissem de 150 ye varmış...oda yoluna devam ediyor...çok şükür karar kıldığım hisselerin doğru hisseler olduğunu düşünüyorum...zaman ve piyasa bizi haklı çıkarıyor...bakalım kısmetimizde neler olacak ??

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün kocaere çok benzettiğim ve çok beğendiğim bir diğer hisse olan (elimde yok ) megmt de tavan yapmış...onda da güzel bir haber gelmiş...elimdeki diğer hisse olan berkosan ise iki gündür düzeltmede...berkosan iki gündür üzüyor...ama orta ve uzunda ondan da çok umutluyum...şimdilik kocaer ve berkosan ile devam...sabır sabır sabır..
    Kıymetli keko
    Vallahi helal olsun sana. Ben de gittim dayaklar yedim ve geri geldim kcaere daha az bir lotla ve 62 civarı maliyetle ;) Megmt de alalim iyi diyorsan , sen varsan biz de varız İns. Artık kazanmak istiyorum

6. Atatp brksn... Vallahi tebrikler. Bu gruba bvsan girer mi acaba;)

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kıymetli keko
    Vallahi helal olsun sana. Ben de gittim dayaklar yedim ve geri geldim kcaere daha az bir lotla ve 62 civarı maliyetle ;) Megmt de alalim iyi diyorsan , sen varsan biz de varız İns. Artık kazanmak istiyorum
    Megmt de 40-45 aralıkları uygun alım yerlerinden biridir demiştim..dün güzel fırsat verdi..yalnız bu hisse elimde yok dostum...ama beğendiğim bir hissedir...yakın geçmişte de aldığım ama ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda olduğum bir hisseydi...orta ve uzun vadeli beğenmediğim hisselere yorum yapmıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Atatp brksn... Vallahi tebrikler. Bu gruba bvsan girer mi acaba;)
    bvsanı tanımıyorum dostum...ona bir şey diyemem...

Sayfa 356/378 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •