Sayfa 57/383 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 3064 madde; 449 - 456 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. 20.30 dan bu yana kademe kade her kademeden satıyor satış bitecek yataya girecek sonra da giderse gidecek ölme eşşeğim ölme sanırım vedalaşmak başka yerde kısmetimize bakmak en güzeli yatırına tavsiyesi değil içimi döktüm sadece

2.  Alıntı Originally Posted by rasst Yazıyı Oku
    20.30 dan bu yana kademe kade her kademeden satıyor satış bitecek yataya girecek sonra da giderse gidecek ölme eşşeğim ölme sanırım vedalaşmak başka yerde kısmetimize bakmak en güzeli yatırına tavsiyesi değil içimi döktüm sadece
    gözler ile tahta takip edildiğinde herkese bu düşünceyi veriyorlar....bundan sonra trade fırsatı verirse 20,00 ın üzerinde düşünebilirim..ama altından kolay kolay düşünmem...çürümez ,bozulmaz...benim için sıkıntı yok..ama biliyorum ki bir çok yatırımcıyı bayağı sıkıntıya koyuyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dostum doas da hiç desteğe gelmiyorsun..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dostum doas da hiç desteğe gelmiyorsun..
    kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi... kocaer speğini görüyorsun işte...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. https://twitter.com/GercekDesifre/st...99500614750208

yıl sonu tahmini fiyat 33.
    Attached Images Attached Images

6. Keko kardeş, bu hissede bilmediğimiz başka bir şey mi var? Bu kadar düşmesi hayra alamet değil!

7.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Keko kardeş, bu hissede bilmediğimiz başka bir şey mi var? Bu kadar düşmesi hayra alamet değil!
    inanın ben sizden daha çok şaşkınım...ne diyeceğimi bilemiyorum...hisseyi aldığımdan beridir bir kere bile trade etmeden tutuyorum...umuyorum ki toparlanır....

8. çok güzel bir bilanço yollamasına ve gelecekte bilançoları çok daha güzel olacak olmasına rağmen bu rezil hareketler yaptırılıyor...gerçekten de çok şaşkınım...başka hisseler gibi 2-3 kat çıkmış olsaydı %7 lik düşüşü anlayış ile karşılayabilirdim...ama dibinden en fazla %60 yükselmiş ve geçmiş zirvelerini bile görememiş bir hissenin endeksin %1,34 düştüğü bir ortamda bu kadar sert düşmesi çok adice...başka da bir şey diyemiyorum...

Sayfa 57/383 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •