Sayfa 383/399 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon
Arama sonucu : 3187 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Niye şaşırdın dostum, zaten senin hesabına göre bugün tepki gelmesini bekliyordun ya, hacime bakarak bir tahminin vardı diye hatırlıyorum.
    Zaten çok fazla baskıya maruz kaldı, bakalım tepkisi de iyi olacak mı, kapanışı görmeden bir şey diyemem.
    işlem hacmi hesabıma göre zaten dip yapma arafesinde idi ve doğal olarak zaten tepki vermeye başlayacaktı..ama tam da diplerde iken haberlerin gelmeye başlaması ilginç oldu...sanki tahtacı ile patron birlikte çalışıyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. işlem hacimleri döngüsel olduğunu söylemiştim...çok yüksek işlem hacimlerinden sonra minimuma doğru ilerleme ve bu sırada düzeltmenin gerçekleşmesi...işlem hacmi minimuma geldiğinde de düzeltmenin bitmesi ve ardından tepki süreci...zaten dün de çıkışın devam etmesini ve zirvelerimizi test etmemizi ve belki de yeni zirveler beklediğimi söylemiştim...

işlem hacmi yavaş yavaş 1,8 -2,5 milyar tl aralıklarını hedefleyecek..o aralık realizasyon aralığıdır arkadaşlar...önümüzdeki süreçte o aralığı görürsem büyük bir ihtimalle bu sefer trade yapacağım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. teknik olarak tepki sürecine gelmiş olması, üzerine güzel kap haberlerinin gelmesi , daha üzerine de metal fırtınanın esmeye başlaması ile eski zirvemizi test edeceğimizi ve büyük bir ihtimalle yeni bir zirve yapabileceğimizi düşünüyorum..

kocaerde trade işlem hacmi aralığı 1,8-2,8 milyar...dip işlem hacmi aralığı ise 200-230 milyon aralığıdır....geçmişte her hissenin işlem hacmini analiz eder ,bazen hiç tanımadığım hisselere bile kar alma amacı ile girerdim....tanıdığım hisselerde ise o kadar isabetli tahminler yapıyordum ki çoğu yatırımcı beni tahtacı sanıyordu...

4. son günlerde 62-63 aralığı ciddi bir direnç olmuştu...işte burayı aşabilirsek ?? artık asıl hedefimiz önceki zirvemiz olan 69 tl ler olur...kişisel fikrim bunu başaracağımızdır...eğer zirve testi sırasında güzel de bir kap haberi gelirse ?? yeni bir zirve gündeme gelebilir...ama önce bu dirençlerimizi geçelim...

5. 63 direnci çalışıyor .aşarsa 69 lara kadar açık.ben 65 .100'e koydum 3/2 malımı bakalım alacakmı ..ytd

6. bu gün 800-850 milyon tl işlem hacmi bekliyorum..tam rakam verecek olursam 835 milyon...sonrasında bu tahminlerimin iç yüzünü gösterecek paylaşımlarımı yaparım...uzun süredir bunu yapmıyordum..neden yapmıyordum ?? birincisi inanları tradeye teşvik etmek istemiyordum...insanlar yatırımcı olsun istiyordum..ikincisi de belki de küçük bir sır olarak bende kalsın istiyordum...geçmişte zaten öğrenen öğrenmişti daha fazlasına gerek yok diye düşünüyordum..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün 800-850 milyon tl işlem hacmi bekliyorum..tam rakam verecek olursam 835 milyon...sonrasında bu tahminlerimin iç yüzünü gösterecek paylaşımlarımı yaparım...uzun süredir bunu yapmıyordum..neden yapmıyordum ?? birincisi inanları tradeye teşvik etmek istemiyordum...insanlar yatırımcı olsun istiyordum..ikincisi de belki de küçük bir sır olarak bende kalsın istiyordum...geçmişte zaten öğrenen öğrenmişti daha fazlasına gerek yok diye düşünüyordum..
    sn keko sağlam bir trader zaten bu sözünü ettigin rasyoları bilmeden iş yapamaz ..ama haklısın insanların etkilenmesine çok açık bir mevzu.ki bundan ben yaptığım on işlemin en fazla birini yazıyorum oda tahtanın durumunu anlatması adına..

8. ama 58 lerde mal yaparken özellikle yazmıştım buraya etkilenmelerinde yoldaşların bir beis görmedim,senin 20lerde 25 lerde yazdığın gibi..

Sayfa 383/399 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •