Sayfa 395/395 İlkİlk ... 295345385393394395
Arama sonucu : 3156 madde; 3,153 - 3,156 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şu 65-69 dirençlerimizi önce bir geçelim...elbette gülme sırası bize de gelecek....
    Bir olumsuz haberle 69'dan aşağı saldı, sonrasında gelen 4-5 olumlu habere rağmen bir daha göremedi orayı, geçerse zaten teknikçiler gelip yeni hedefler verir. Şu enerji yatırımıyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya başlasa rahatlar tahta.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bir olumsuz haberle 69'dan aşağı saldı, sonrasında gelen 4-5 olumlu habere rağmen bir daha göremedi orayı, geçerse zaten teknikçiler gelip yeni hedefler verir. Şu enerji yatırımıyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya başlasa rahatlar tahta.
    en büyük kozumuz zaten enerji yatırımlarıdır...kocaeri karlılıkta çok üst seviyelere taşıyabilecek bir yatırımdır bu...o projeyi sabırsızlıkla bekliyorum...o proje gerçekleştiğinde taşlar yerli yerine oturacak...bu hissede 10 aydır bekliyorum...boşuna sabır etmiyorum...benim de vardır bir planım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dün % 3.5 eksi kapattı, bugün de aynı şekilde vermeye devam ediyor, dünden bu yana kayıp %5'i aştı, düşüşte trend oluyor da çıkarken neden bir gün artıysa ikinci gün mutlaka eksi oluyor, al-satçıların arka bahçesi oldu, tahtacı da aynı kafada, gelen haberlerin tümü boşa boşa gitti, durum keyifsiz, ekran karartım, adios.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. işte bizde boşuna trade etmiyoruz..altta 55 lere kadar kademeli alıcı 62 65 e kadar kademeli satıcıyım..62 üstünde 2-3 kapanış yapmadan strateji bu..son gelen haber ve kapları alsın bi yerinde degerlendirsin şirket ,ben ilk günden bunun mal dağıtımı olduğunu sezmiştim ,eşleşmelerde tavanlar ,artı 3 yapıp eksiye düşmeler vs vs..ytd..tahtacı düşünsün o para kazanmak zorunda ,ben 2025 sonuna kadar burdayım..

Sayfa 395/395 İlkİlk ... 295345385393394395

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •