Sayfa 379/379 İlkİlk ... 279329369377378379
Arama sonucu : 3032 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. eşleşmede tavandı bozdu yine .ben üçte iki malı tavana yazmıştım..

2. bunların derdi dedigim gibi kap gönderip mal yedirmek..yada o on miyon lotu serpiştiriyorlar her gün..

3. 60 bile geçemedi, bu tahtacı haber harcama terminatörü oldu resmen, belki böylesi daha iyi, yüksek açıp geri gelmekten daha iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    eşleşmede tavandı bozdu yine .ben üçte iki malı tavana yazmıştım..
    yazdıkların satıldı mı dostum ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Milyar dolarla milyon dolarları bilmeyenler var.
    Heikenashi.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yazdıkların satıldı mı dostum ??
    yok dostum .59.300 satışta açtı.salı günü bayağı bi mallanmıştım..tahta yapıcısı kesinlikle lotları sayıyor.61 üstüne atsa hoş olacak..

7.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    yok dostum .59.300 satışta açtı.salı günü bayağı bi mallanmıştım..tahta yapıcısı kesinlikle lotları sayıyor.61 üstüne atsa hoş olacak..
    benim tahminlerime göre oranın üzerine çıkacak....bilmiyorum ama içimden tavan geçiyor...nedeni zaten düzeltmesi bitmiş idi ve geçen haftalarda bedelsiz haberi ile zaten 63 civarlarına çıkmış idik...son zamanlarda yüksekten maliyetlenmeler çok oldu...bence bu ortam tavan yapmasına olanak sağlayacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Milyar dolarla milyon dolarları bilmeyenler var.
    bu tür forumlar ky ların yardımlaştığı ,yanlışları birlikte düzelttikleri ortamlardır...bu forumlarda herkes gördüğü doğruları paylaşır böylece hisselerin eğrileri doğrularını ortaya çıkarmaya çalışırlar dostum...bir yanlış varsa bence doğrusunu göstermek lazım...bilgiler paylaşıldıkça çoğalır...

Sayfa 379/379 İlkİlk ... 279329369377378379

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •