Sayfa 340/375 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. https://www.tradingview.com/x/ZDKySfk1/

günlük

umutla beklediğim fibo seviyeside kırıldı..

tabi kırıldı demek için erken daha..

yarın 45 tl iki önemli tirendin kesiştiği yer..

orasının taş gibi desdek olmasını bekliyorum..

orasıda kırıldımı hakuna matata

yani artık nerede durursalar formasyonu çalışır.

bence 45 tl ve altı şahsen ve bence kademeli yeni alımlar için uygun olabilir.

tabi bence.

2. Bey efendi malını sattıktan sonra tahtayı kendi haline bıraktı, ne bir haber ne de başka bir şey, bu kadar düşüşe tepki bile veremiyor artık, bunu da yazdık bir yere, kurumsal yabancı ve satış fiyatına bakılırsa normal değil bu düşüş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Son dönemde o kadar düştü ki tavanı bile 50 olamıyor, umarım ki dönüşü de uzun ve sert olur.

4. arkadaşlar burada araştırarak, bilgi ve itidalle yazan arkadaşlara öncelikle çok teşekkür ederim, bir konuyu anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum, patron herşeyin yolunda seyrettiği zaman bu operasyonu neden yaptı, sadece paraya ihtiyacı olduğu için mi ? kendi dinamiklerine bıraksa daha da yükselirdi ve daha büyük vurgun yapardı, bir de 12.5 M lot büyük ihtimalle bizim bıyıklı yabancılarda gibi.. 20 yılı aşkın süredir borsadayım, genelde gördüğüm o ki, operasyon yiyen kağıt uzun süre belini doğrultamıyor, inşallah öyle olmaz, çünkü buradaki birçok kişi gibi ben de kağıda aşık oldum ve kazancım ciddi oranda eridi..

5. 12 500 milyon lotlar en sonunda patron yatırım fonlarına gönderdi . y t d

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

12 500 milyon lotlar en sonunda patron yatırım fonlarına gönderdi . y t d
    Paylaşım için teşekkürler, o lotların başına neler geldi neler, kurumsal yabancıya ne oldu acaba.
    Bu endekste kırmızı maalesef, millet çıktı mi hisseden ne, paylaşım da kalmadı, buradayım ben.

7. herkesin morali bozuk dostum..70 lerden buralara...trade etmeyenler ve uzun tutanlar kafayı yiyiyor...o yüzden de yazacak mecal kalmadı bawer dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. https://www.tradingview.com/x/jDBlLk4m/

günlük

bu desdekler aşşağı kırmadıkca moral bozmaya gerek yok

yol belli hedef belli.

tabi bence.

Sayfa 340/375 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz