Sayfa 38/90 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 714 madde; 297 - 304 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Hatırlayanlar bilir bir kısmı arşivde önceki sayfada kaldı bir kısmı burada önceki sayfalarda THY inveo smrtg manas vbtyz ve birkaç hisseyi daha yazmıştım buraya ama dinletememiştim kimseye neyse zararı yok
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. 31 tane tavan veya taban bekliyorum attırmadan geçerse katlama yapıp 69 a gidebilir bence

Slm syn kılavuz . Tek sen varsın sanki. Merit zamanı gelince güzel yerlere gelecektir. Bol kazançlar bende aldim cwene ve merit.

4.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Slm syn kılavuz . Tek sen varsın sanki. Merit zamanı gelince güzel yerlere gelecektir. Bol kazançlar bende aldim cwene ve merit.
    Selam sayfaya iki üç haftada bir geldiğim için görmedim yazınızı sn canalay hissede yalnızca ben olsam kalanı galipte olurdu ki hissenin fiyatı da 50 100 arasında Bi yerde olurdu şimdi 4 lerde yani 0,20 centte yine dipleri oynuyor geçen Bi yazımda demiştim hücre malları toplayıp bofa üzerinden dağıtıyor diye dağıttı ve yataya sardı şimdi Bi bedelli uydururlar hop hisse tarihi diplerde gelir oradan yine toplamaya başlarlar çook çok önceden yazmıştım bu hisse veya galip hisselerinde az Bi miktar bulunduran sırf trade etmek için heyecan olsun diye başka türlü bu verem eder demiştim aynen dediklerim bir bir çıkıyor verem olmak isteyen galip hissesi alır

5. Sayfada yalnız ben varım diyorsanız son iki yildır Bi ben yazıyorum birde bir kaç kişi başkada kimse yok herkes kafasını kuma gömüyor galipten yediği pandik belli olmasın diye

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Gittim cwene aldım azucuk bakalım
    %30 kardayım bir de trade ettim onuda saymıyorum

7. Bence pörtföyün % 2 si 3 ile buralardan ufak ufak mal toplanabilir düşürse veya çıkarsa aynı oranda eklenebilir diye düşünüyürüm

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Hatırlayanlar bilir bir kısmı arşivde önceki sayfada kaldı bir kısmı burada önceki sayfalarda THY inveo smrtg manas vbtyz ve birkaç hisseyi daha yazmıştım buraya ama dinletememiştim kimseye neyse zararı yok
    31 tabana veya tavanı bilmem ama grafiği gayet güzel görünüyor.

Sayfa 38/90 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •