Sayfa 127/182 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1451 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

1. Yonca bankta şu an eurobond satamıyorum..eurobond satışa kapalıymış .normal midir bu?

Dostum vergi vereceksin biliyor musun ole satis filan dikkat etmelisin

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Yonca bankta şu an eurobond satamıyorum..eurobond satışa kapalıymış .normal midir bu?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Vergi ocu değil, neden bu kadar korkuyorsunuz bu vergi işinden anlamadim dostum. Neyse günahın verirsin olur biter. Hayatımız vergi bı de buna verin olmezsiniz.

Ya bi ton kayit tutuyoruz excel den ordan not et burdan sisteme gir ordan kredi kartina bole gunu bekle ode yani

hani bunlar olmadan rahat olmak gibisi yok o nedenle
    zaten fon yada banka ya koysak stopaj vb ile de odeme yapiyoruz biz fark etmeden

Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    Vergi ocu değil, neden bu kadar korkuyorsunuz bu vergi işinden anlamadim dostum. Neyse günahın verirsin olur biter. Hayatımız vergi bı de buna verin olmezsiniz.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5. Herkese merhaba,
    cds ler 600 küsürlerdeyken eurobond almıstım. gün gün bakıyorum ve kazancımın arttıgını goruyorum. sanırm olumlu gelısmeler olmaya devam ederse cds ler 300 kusurlere gelebilir.
    o duurmda eurobondumu kar ile satarsam ne kadar vergi ödemem gerekir , % olarak?

Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    Herkese merhaba,
    cds ler 600 küsürlerdeyken eurobond almıstım. gün gün bakıyorum ve kazancımın arttıgını goruyorum. sanırm olumlu gelısmeler olmaya devam ederse cds ler 300 kusurlere gelebilir.
    o duurmda eurobondumu kar ile satarsam ne kadar vergi ödemem gerekir , % olarak?
    Onu bankacılar daha iyi hesaplıyor...Aldığın zamanki tl , sattığın zamanki tl ve birde bir enflasyon güncellemesi var....Miktar büyük değilse bas gitsin arada kaynar gider ..Miktar yüksekse oltaya takılırsın

Y.T.D

7. Miktara göre değişiyor mu oltalama işi gerçekten?
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Onu bankacılar daha iyi hesaplıyor...Aldığın zamanki tl , sattığın zamanki tl ve birde bir enflasyon güncellemesi var....Miktar büyük değilse bas gitsin arada kaynar gider ..Miktar yüksekse oltaya takılırsın

Y.T.D
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    vergiden çok hesaplamasından korkuyor insanlar

Sayfa 127/182 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •