Sayfa 166/182 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1451 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

Neden devlet hastahanesinde ilgili bir uzman bulup ucretsiz rpt yapma imkani yok muydu

Saygilarimla

Alıntı Originally Posted by Gupilya Yazıyı Oku
    ...... Turkiyede milyarlar akittim saglik hizmeti almak icin ozel ilacini yazdirmak icin doktora sadece 1000 TL vizite ucreti oduyordum 2019 da. "Nasil gidiyor iyi, recete surda odemeyi yapip alin" gibi cumlelerle ugrasiyordum. .....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Neden devlet hastahanesinde ilgili bir uzman bulup ucretsiz rpt yapma imkani yok muydu

Saygilarimla
    Vardi tabiki ama 3 ay beklersen... ki gerekli tedavinin her ay yenilenmesi gerekiyordu. Devlet sureclerinde mantik aramayi uzun sure once biraktim.

3. Varlık fon'unun ihrac ettiği eurobond için düşük nominal alım yapabiliyor muyuz ?

4. Belki konu dışı olacak ama bir konuda bilginizden faydalanmak istiyorum müsaade edersiniz. Yurt dışında işlem gören (Nasdaq) bir hisse senedi Türkiye'de de (Borsa İstanbul) işlem görmek için başvuru yaparsa ve işlem görmeye başlarsa yurt dışında hisse sahibi olanlar için yeni durumda nasıl sonuçlar ortaya çıkar. Yani yurt içinde kote edilen hisselere de aynı zamanda ortak mı oluyoruz, yurt dışında aldığımız hisse senetlerini borsa istanbul'da da satabiliyor muyuz? Hissenin yerel borsaya açılması biz yatırımcılar ve hissenin yönü açısından olumlu ve olumsuz yönlerini merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden..

Dogru dediniz.... Zor isler...

Alıntı Originally Posted by Gupilya Yazıyı Oku
    Vardi tabiki ama 3 ay beklersen... ki gerekli tedavinin her ay yenilenmesi gerekiyordu. Devlet sureclerinde mantik aramayi uzun sure once biraktim.

Ekran da gorebiliyor ve alabiliyor saniz neden olmasin.......

Alıntı Originally Posted by yigit35 Yazıyı Oku
    Varlık fon'unun ihrac ettiği eurobond için düşük nominal alım yapabiliyor muyuz ?

7. vergi ayı geliyorya....primli alınan bir eurobondda...nominal üstündeki prim içinde işlemiş faiz varmıdır....işlemiş faizi ayrıcamı hesaplıycaz...düşecez matrahtan....

8.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    vergi ayı geliyorya....primli alınan bir eurobondda...nominal üstündeki prim içinde işlemiş faiz varmıdır....işlemiş faizi ayrıcamı hesaplıycaz...düşecez matrahtan....
    vardır önce birikmiş faizi çıkarıp temiz fiyatı elde edip sonra kalan primi odenecek kupon sayılarına bolup

kazançtan mahsuplasacaksınız

Sayfa 166/182 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •