Sayfa 945/993 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. İnşaat sektorü ile ilgili çimentoculardan başlayarak bu sene yara sarme senesidir..
    karı değil üretimi artırmayı mümkünse en düşük kar marjı ile çalışmalıdırlar/çalışmaya ikna edilmelidirler...

2.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    İnşaat sektorü ile ilgili çimentoculardan başlayarak bu sene yara sarme senesidir..
    karı değil üretimi artırmayı mümkünse en düşük kar marjı ile çalışmalıdırlar/çalışmaya ikna edilmelidirler...
    Katılıyorum,........... Min kar Max üretim yapmalılar.

Elbistan da mıydı biraz evvel hiç müdahale edilmemiş yıkık bina dolu bir sokak gördüm profesyonel ekip bekleyen iş makineleri duruyor bence hemen müdahale etmeliler zira bir zaman sonra en azından soğuktan donacaklar, yurtdışından gelen profesyonel ekipleri 3 , 5 kişi ayrı binalara vermeli birer tercümanla, bu arada Meksika 145 kişi göndermiş, şahsen teşekkür edesim geldi.

3. Yazıp yazıp silenler...

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Yazıp yazıp silenler...
    Abi gördüğüm izlediklerim ile düşündüğüm rakamları kayıpları yazarsam ülkede sıkıntı olabilir. Onun için içimdeki en iyi duygularla beklenti içindeyim Allah'tan umut kesilmez.

5. Sabaha kadar TV izledim. Habertürk TV de Mehmet Akif Ersoyun söylediği. Hatay da yol yok. O sorunlar dün öğleye bitmeliydi. Bir şehir düşünün elektrik su doğalgaz ekmek kalacak yer yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    İlk görev yerim Nurdagi ilçesinde de büyük bir yıkım Göçük altında insanlar varmış ve ne yazık ki yeterli çalışma yokmuş.
    Nurdagi 'nda her geçen saat tanıdığım insanların ölüm haberleri gelmeye başladı.

7. Niye bu kadar bekliyorlar depremden hemen sonra yolları görmediler mi. O yolları görür görmez tamir etseler yardımlar vinçler daha çabuk ulaşırdı. Acaba kayıp ne kadar çok olursa o kadar çok yardım gelir bizde seçime kadar rahatlariz düşüncesi mi var.

Ben kurtarma açısından ortada iyi niyet göremiyorum...Elbistan Nurdağı afşin pazarcık gibi deprem merkezlerine ulaşan birşeyler maalesef yokmuş...Elbistan da yakınlar çatlak olan evden gıda temin etmişler..Bu günü o gıdalarla geçirebilirler...Hayatta kalanlar bile hayata tutunmak için ciddi risk alıyorlar...

TV lerde sadece Diyarbakır bağlar da ki siteyi ve Maraşı gösterip duruyorlar sanki depremin merkezi buralar gibi davranıyorlar...

Dün gelen haberlere göre IBB ve Pirireis Uni yardımları hataya ulaştığı şeklindeydi..Umarım bu bilgiler doğrudur.

Neyse Allah yar yardımcıları olsun...
    Son düzenleme : heval; 07-02-2023 saat: 12:22.

Sayfa 945/993 İlkİlk ... 445845895935943944945946947955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •