Sayfa 13/72 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. 2022 6 aylıkta 2021 12 aylığına yaklaşmış. Nasıl yansır ?

2. Sn HORASANLI ve. Sn Kar Adam güzelbilanço açıklasa ne olur karını üçe katlasa ne olur kağıda sahip olan beceriksiz olunca hiçbirşey olmaz.
    Sn berkimcans bilanço ile ilgili bir yorumunuz olmadı
    YTD

AZTEK TEKNOLOJİ'NIN 2022 YILI 6 AYLIK KONSOLİDE NET KARI 84.986.556 TL (2021/6 AYLIK: 29.290.071 TL)

Görünürde güzel bilanço açıklamış, Ralli Bist100 hisseleri tarafında devam ediyor, ama sırası geldiğinde bunu da götüreceklerdir,

4.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn HORASANLI ve. Sn Kar Adam güzelbilanço açıklasa ne olur karını üçe katlasa ne olur kağıda sahip olan beceriksiz olunca hiçbirşey olmaz.
    Sn berkimcans bilanço ile ilgili bir yorumunuz olmadı
    YTD

Sayın SOrRrOS @

her şeyin bir zamanı var sabretmek lazım ,kchol ilk üç aylık bilançosunu çok beğendim muhteşem kar diye 18 liradan giriş yaptım iki ay sonra 14 liradan zor satabildim ,şimdi kağıt 51 lira .demekki iyi kağıttan korkmamlıyız ,bu sadece bir örneğim böyle kaçırdığım onlarca kağıt olmuştur ,unutmayalım burada kimse kimseye durup durduğu yerde para kazandırma heveslisi değil hele üçbeş günde hiç değil

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AZTEK günlük, takas da beklentim gerçekleşiyor, İs Yatırım sol tarafa geçti!
    Sn berkimcans gözümüz yine iş yatırımın gelmesinde ne oluyor böyle 3 katına çıkarttığı karına bile hic tepki vermedi.
    YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Benimle İnatlaşa inatlaşa,Kağıdı yukarı yukarı götürmek yerine 12.50 TL ye kadar indirdiler..Bakalım daha ne kadar Keçilik yapacaklar..!!
    Cesaretleri var ise 12.TL ye indirin..!!
    Elbet günü gelince kafalarına geçireceğim elimdeki kağıtları..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Tekeyi,12.50 TL lik Kazığa bağladık..
    Yularını tutan çoban,Bakalım daha ne kadar sabredecek,ne zaman pes edecek..?

AZTEK, ilk günden takas, Halka arza katılmayan İs Yatırım 2.3 mlyn lot, Ak Yatırım da 1 mlyn lot almış, bu sefer Yatırım ve Emeklilik Fonları kısa vadeci olmuş, belki de onların satışı bitince gidecektir,

Sayfa 13/72 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •