Sayfa 4/70 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 560 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

Alıntı Originally Posted by tolga bayraktar Yazıyı Oku
    malı alan ağalar küçük yatırımcıya bi lokma bile vermiyorlar
    Ağalar da malı alamadılar, ağalara sadece %1.2 geldi, 3000 lot altı isteyen küçük yatırımcıya ise %10 geldi,
    3.000 lot isteyene 301 lot
    25.008 lot isteyene de 301 lot geldi,
    Mevduat hesabını teminat gösterdim 1283 lot geldi,

AZTEK daha eşleştirmede 85 bin lot satış yedi, bu kadar fazla talep gelen bir halka arz olmasına ragmen!, tavanda 15mlyn lot alışla başladı, bunu yazarken 12 mlyn lota düştü,

AZTEK, Deniz Yatırım satmış, Piramit Menkul almış,

AZTEK genel takas, en iyi 2. ve 3. alıcının Yatırım ve Emeklilik Fonu olması orta ve uzun vade için oldukça olumlu! Dolaşımdaki malın %25 ini almışlar,

AZTEK, 2. günde tavanda 10 ,8 mlyn lot alış bekliyor, su ana kadar 301 bin lot satış yemiş,

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hisse işleme başladığı hafta,Belediye sosyal tesislerinde 2 Limonata içecek kadar Bana kazanç bıraksa yeter diyerek, 450 Lot hisse de ben talep ettim..:-))
    Bakalım kaç tane verecekler..
    Sanırım,En geç salı akşamı belli olur..
    büyük düşün
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

AZTEK, 3. günde tavanı 5 kere bozuldu altta 14.01 fiyata kadar satış yedi, şu ana kadar 22 mlyn lot işlem gördü, tavanda 3 mlyn lot alış bekliyor,

AZTEK günlük, görünen isteyen herkese gelmiş, dün 18.15.00 da gönderdiğim alışlar eşleştirmeden geldi,

Sayfa 4/70 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •