Sayfa 251/390 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3114 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Sadece Ağustos enfasyonunu hemde TÜİK %10 açıkladı.Benzine devamlı zam gelirse ki geliyor 40dayandi ne enflasyon durur nede fiyatlar.Bu bizim bildiklerimizden çok fazlasını aracı kurum analistleri biliyor çünkü daha detaylı araştırma yapıp veri topluyorlar.Son 3/5 gunluk şirket ile ilgili ( DOAS) raporlamalarda Deniz yatırım Doas için 420 TL fiyat bicerken,Yatırım Finansman al önerisinde bulunuyor.Bu iki şirkette güvenilir kurumlar..Burdan alsak bı türlü elimizdekini versek bı turlu.Bu borsa gerçekten sinir bozucu bi hal aldı.Oysa firma satışlarında bir sıkıntı olmadığını cironun özellikle bu son 4 ayda çok daha fazla artacağını düşünüyorum.Ekonomik kriz var, dargelirliler zorda tamam da firma bazında bu araçlardan alacak bicok gelir durumu iyi insanlar var..Bunu yollarda gozlemleyebilirsiniz.Ben hergun sokaktayim 1tane bile seyir halinde TOGG görmedim,ama geçen her 4 arabadan biri mutlaka doğuş gurubu aracı.Bunun yanında hisse satış fark geliri, TÜVTÜRK gelirleri,Yeni araç servis gelirleri,eldeki nakit geliri,Özkaynak birikimi ,yeni yılda elk.arac satışları buna bağlı şarj istasyon yatırımı,bide DGGYO değerleme farkı! Varmı unuttuğum bişey.sonuc elinde olan için sıkıntı,kağıt arayan için Belkide fırsat..
     Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Son üç ayın TÜİK enflasyonu %25 diyebiliriz.
    100 günlük ortalama 214 TL. Enflasyon kaybını eklersek 269 TL eder.
    275 TL kapadı. Şu anda 100 günde 6 TL kardayız.
    Ötesi hikaye.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn wise Ağustos dahil satışları trica etsek mumkunmu.guzelbir tablomuz vardi
     Alıntı Originally Posted by Wise_Man Yazıyı Oku
    Buradan takip edebilirsiniz, ayin 1-2 si gibi Agustos rakamlari gelir
    https://www.odmd.org.tr/web_2837_1/n...k.aspx?type=36

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sn wise Ağustos dahil satışları trica etsek mumkunmu.guzelbir tablomuz vardi

https://twitter.com/brs_ylmz/status/...zm8Z-srrQ&s=19

4. X te blackrock konuşuluyor
    Doas almış
    Ne kadar aldı ki?

5.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    X te blackrock konuşuluyor
    Doas almış
    Ne kadar aldı ki?
    Bugünün haberi değil. Bir kaç gün oldu haberin yansıması. Zaten doas ondan harekete başladı..Burada ah vahların arasında konuşulmadı bile..
    618.212 lota çıktı son durumda.

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bugünün haberi değil. Bir kaç gün oldu haberin yansıması. Zaten doas ondan harekete başladı..Burada ah vahların arasında konuşulmadı bile..
    618.212 lota çıktı son durumda.
    Teşekkürler bu Rockefellerin fonu sanırım
    Para gani onlarda

Emre bey doas pozisyonunuz var mı
    Bildiğim kadarıyla potansiyeli olan hisse alıp satıyorsunuz

7.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Teşekkürler bu Rockefellerin fonu sanırım
    Para gani onlarda

Emre bey doas pozisyonunuz var mı
    Bildiğim kadarıyla potansiyeli olan hisse alıp satıyorsunuz
    Rica ederim..

Rothschild ailesinindir... Evet çok büyük ve güçlüler...Alta resim ekledim...
    Doas pozisyonum var.
    Temeli olan hisselerde, bilanço odaklı yada büyüme odaklı olarak alım yapıyorum...
    3.çeyreğe kadar doas ı tutmaya devam etmeyi şu an için düşünüyorum. Ama sonrası için orta vade (2024) bence Froto daha avantajlı olacak. Elimde o da var...Bu payları ya ona yada 3.çeyrek bilançolara göre farklı şirkete kaydırmayı düşünüyorum..
    Şu anki fikrim bu...Tabi farklı gelişmeler olursa tekrar değerlendiririm...

Son düzenleme : emregunes; 12-09-2023 saat: 16:16.

8.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    X te blackrock konuşuluyor
    Doas almış
    Ne kadar aldı ki?
    Blackrock'ı bilmiyorum ama satılan 15,4 milyon lotun 1/3 ünü (5,6 milyon lot) Norges aldı. 500-600 bin lot için vanguard, blackrock, fidelity, templeton ve norges kılını kımıldatmaz. Bu fonlar da %10 iskonto için mal almaz. 500 bin lot ancak trim malıdır, bir yerden kırpar başka yere aktarır.

Artık gerisini siz düşünün. 2023 sene sonu kapanışını norges şubat sonu gibi yayınlar. Orada görürsünüz ellerinde ne kadar mal var

Sayfa 251/390 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •