Sayfa 52/389 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 409 - 416 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    kapat şirketi gidelim bence..
    Bugün de otomotiv raporunun çok iyi gelmesi düşürüyor.Bakliyat raporu etkiliyor hisseyi.

2. eyvah Doas için kötü haber
    Ugunda'nın aylık ekonomik verileri kötü gelmiş
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Ulan nakitte olsam ve alacak olsam böyle sürünmez. O zaman 250 den aldırıdı bana

4. al-satçı ile üretici farkı ortaya çıkmaya başladı..bacası tüten her daim istikrarlı gidiyor..

5. Sal şunun yularını tahtacı, hissenin gözü 200 üstünde, bunu herkes biliyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. adamlar sırf gazlama derdinde..yılsonu bilançosu ve temettü nedeniyle aracı kurumların da hedef fiyatlarını arkalarına alarak milleti doaş hissesine boğdular hissenin hali ortada.Şimdi aynı gazlamacılar ilk çeyrek satışları patlamış bilanço çok iyi gelecek gazlamasına başlamış

7. DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS, bugün bı hızlı yukarı hareket bekliyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

8.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS, bugün bı hızlı yukarı hareket bekliyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.
    hocam sen de gün aşırı sürekli bişeyler bekliyorsun da biri tutsun yahu

Sayfa 52/389 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •