Sayfa 45/390 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 353 - 360 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Allah'ım, buna ettiğim küfürler yüzünden günahkar oldum. Sen beni affet.

2.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Allah'ım, buna ettiğim küfürler yüzünden günahkar oldum. Sen beni affet.
    hocam vereceği temettüyü peşinen fiyattan kesiyorlar galiba başka bir açıklaması yok.Aman temettüden kimse ağız tadıyla faydalanmasın.

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    hocam vereceği temettüyü peşinen fiyattan kesiyorlar galiba başka bir açıklaması yok.Aman temettüden kimse ağız tadıyla faydalanmasın.
    bir de şu var devre kesici haberleri dolmuş taşmış.Endeks pozitif ama..

4. Ne bok yersen ye ****** ruhlu tahta !!!

5. Bugün DOAS ı alıyorlar,yön yukarı döndü sanıyorum,haydi tavana yallahh,,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

6. Çok garip , 900 milyon kar açıklayan Hektaş in şuan ki ölü piyasa değeri 8 milyar kar açıklayan Doaş'in 3 katı !
    Ya kimsenin rızkında benim gözüm yok herkes benden fersah fersah çok kazansın ama ben yatırımciyim hani yatırımcı ol kumarbaz olma diyenlere söylüyorum ! Demek ki neymiş "yatırımcı ol kumarbaz olma " sözü gelişen güven duyulan borsalarda oluyomuş tam bi hayal kırıklığı ! patron ve tahtacıda bu pisliğin en büyük parçası ! Yatırımcı bu kadar ezilmez ! Yazık !

7. demir çimento okey anladık tamam da Allah 'ın enerjisi de porseleni de sise si de hepsi çıkıyor bugün ya e pess!
    Sabir diliyorum bize en kallavisinden

8. DOAS DOAS DOAS ta hareketlendi,bi tavan çekebilir bu beklemeye hadi bakalım, tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 45/390 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •