Sayfa 247/389 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3107 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yılda 100 bin araç satsa bu 100 bin hane demek. Filo ve şirket satışlarını saymiyorum bile. 100 bin hane çarpı 4 :400 bin nüfüs yapar. 85 milyonluk ülkede 400 bin nufusa hitap edecek. Bence bu ülkede ww alabilecek daha çok insan çıkar.

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    uçurmazlar güzel kardeşim.seni beni bezdirip zararına satmaya mecbur etmeden bu kağıt hissebaşı 100 tlde kar etse uçurmazlar.28 yıldır benim gibilerin kanıyla besleniyor bu patronlar.yaşım 70 in üzerinde ömrümü yedi bu maniplatör patronlar.koç şirketlerinden başkasını alırsan işini bitiriyorlar.kul hakkına tenezzül etmeyen namuslu dürüst hırsızlık yapmayan patron sayısı bir elin parmak sayısını geçmez.ferit şahenk murat ülker ahmet nazif zorlu daha yüzlercesi haramla kanla besleniyorlar.....
    Size aynen katılıyorum. Ben de çok öfkeliyim, hakkımı helal etmiyorum.
    BIST 100'de düzeltme yakın, eli kulağında. Ancak DOAS kımıldamadı, bu bakımdan çıkamıyorum.
    Daha önce DOAS 185'ten 136'ya , 162'den 108'e düşmüş bir kağıt, yakın zamanlarda.
    Bir düzeltmeye yakalanırsak DOAS 200'leri görebilir. Sonra 6-7 ay bekle ki eski değerini bulsun. BUNLARI YAŞADIK.

3. Doas daha önce belirtiğim yatay kanalda fiyat sindirme hareketini yapıyor, 5 haftalık MA'dan temas alıp yukarı döndü, eğer bu haftayı yatay kanal üstü olan 278 veya üstünde kapatmayı başarırsa hareketler hızlanabilir. Haftayı 278 üstünde olmasa bile 8 günlük MA olan 275 üstünde kapatmasını da olumlu olarak değerlendiriyorum.
    278/275 üstü kapanışlar önemli, aksi durumda alt göstergeler sata gireceğinden yatay kanalda sindirme operasyonunun zamanı uzayabilir.
    Bol kazançlar.

Doas1.jpg

4. Her yükselişte biraz satacağım. Allame-i cihan olsa daha DOAS'a bulaşmam. Belki az bir şey bırakırım. Bu kez gerçekten çok kızdım, nefret derecesinde.
    Allah kurtarsın derler ya o derece..

5. Belli ki haftaya şenlik var. Yaşasınnnn...

6.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Size aynen katılıyorum. Ben de çok öfkeliyim, hakkımı helal etmiyorum.
    BIST 100'de düzeltme yakın, eli kulağında. Ancak DOAS kımıldamadı, bu bakımdan çıkamıyorum.
    Daha önce DOAS 185'ten 136'ya , 162'den 108'e düşmüş bir kağıt, yakın zamanlarda.
    Bir düzeltmeye yakalanırsak DOAS 200'leri görebilir. Sonra 6-7 ay bekle ki eski değerini bulsun. BUNLARI YAŞADIK.

sayın SENAKA TEMİZ KALBİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.275,20 aktifken satış verdim yarımsaat önce birden bire 273,70 e düşürdüler. aniden indi. böyle rezil bir şirkette esir olmak çok acı veriyor insana.zararına bile aktiften satın almıyorlar hemen aşağı basıyorlar. ne deyim sözün bittiği yerdeyiz. saygılarımla....

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Belli ki haftaya şenlik var. Yaşasınnnn...

haftaya 200 tllere düşebilir kardeşim burası borsanın en kumarbaz hissesinin pazarlandığı bir tahta...

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    haftaya 200 tllere düşebilir kardeşim burası borsanın en kumarbaz hissesinin pazarlandığı bir tahta...
    Bu borsada her şey olabilir. Ona göre vaziyet almak lazım. Ancak haftaya ben güzel bir ivme beklerim, onca lot satışın ardından çok boş bırakmazlar. Gönderiverirler bir haber, herkes terste kalır. Bu işler böyle, olayı kendin koordine etmiyorsan yatıp bekleyeceksin.

Satamamak belki de hayırlısı olmuştur

Sayfa 247/389 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •