Sayfa 293/388 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon
Arama sonucu : 3104 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Yarın ne olur bilmem ama normalde direk tavan açması lazım. Beklenti üzeri bir müthiş bilanço. Bence bu bilanço döneminin tartışmasız en iyi bilançosu. Kar artışı, favök artışı, özkaynak artışı ve satışları takdire şayan. Borsanın 550 şirket içinde temettü şampiyonu doas. Ve 3.5 f/k ile işlem görüyor

Bedelsiz potansiyelide %10.000 kusur oldu
    220 milyon sermayesi, 25.5 milyar özsermayesi oldu

Piyasa oyuncuları bakalım yarın ne yapacak

2. Adil değeri olarak söz birliği yapmışcasına 660 tl vermişler ama doas bu 3,5 aydır aynı fiyatlarda patinaj yapıyor

Pirim potansiyeline %166 denmiş
    Bedelsiz potansiyeli %11.500 olmuş

https://x.com/tavancitr/status/17226...f6mGFGF8Cmn8XA

3. Çok güzel bir bilanço
    İnşallah , yarın kutlamasını yapar

4. Tablolar beklentilerimden de iyi. Sadece kâr rakamları için söylemiyorum. Nakit akışında ve bilançosunda da en ufak pürüz yok bana göre. Tertemiz tablolar. Bu fiyatlarda olması zaten komediydi, şimdi hepten komedi oldu. 400 TL'ye yol almasını bekliyorum bir süredir ama olmadı. Öyle bir piyasa var ki, ne olur yön kestiremiyorum. Froto falan da gayet güzel tablolar açıkladılar fakat onların çok gidecek yeri yoktu bence zaten. Böyle rakamlarla bu kadar iskontolu fiyatlanan başka bir şirket var mı şu an bilmiyorum. Tekniğin de işaret ettiği 400 üstüne yürümeli artık.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın akşam ak koyun kara koyun belli olur. 1 gün daha sabır. Hokus pokus ile yok edemez yaa keltoş karları. Bu zamana kadar hiç yapmadı zaten. Bilançoları hep hakkıyla gönderdi. Bilanço sonraları dggyo vakası ile hisse satmışlığı var tabi ama bilançolarda hiç ayak oyunları yapmadı. Ben tanık olmadım bugüne kadar.

Rekor kar bekliyorum. Dggyo ya rağmen!
    Her zaman ki gibi tertemiz bir bilanço gönderdi yine keltoş tebrik ederim
    İnşallah bu güzel bilanço hisseye itici bir güç olurda beklediğimiz ralli başlar artık

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah. İyi akşamlar

6. Bilanço güzel, bu konuda mutabıkız.

Ben temettüyü merak ediyorum. Hisse benim takibimde olmadığı için geçen yıllardaki uygulamalarına bakarak sağlıklı bir bant tahmininde bulunamıyorum. Paydaşların bu konudaki öngörülerini bilmek isterdim.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Bugünkü pasta falan yok mu. Kim almış , kim satmış.
    Ne kadar züğürtüz

8. Deva Hocama selam çakalım, 15,8 milyar kar tahmininden dolayı.

Sayfa 293/388 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •