Sayfa 139/390 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 3113 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Doğuş un sitesinde 1 adet bile satılık 0 araç yok...hissesi yerlerde sürünüyor.. Çok yaman bir çelişki....

2.  Alıntı Originally Posted by vangi Yazıyı Oku
    Doğuş un sitesinde 1 adet bile satılık 0 araç yok...hissesi yerlerde sürünüyor.. Çok yaman bir çelişki....
    Hocam seçim sonrasındaki dolar kurunda meydana gelebilecek oynaklıkları hesap ediyorlar büyük ihtimal...
    o nedenle bir çok firma şu anda beklemede... satışta araçları olmamasını yadırgamıyorum ben...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

3. bi eğlencemiz borsa vardı o da bitkisel hayata girdi..Hoş kazandığımızdan değil alışkanlık olmuş artık.Ekonomi canlansın diye paraları veriyoruz hep

4. Çelişki değil . Hisseyi alan olmaz ise fiyat aşağı düşer. Aynı piyasa gibi işte , arz talep meselesi. Borsa oyunu sever.borsada güven bittiğinde toplama zamanı, lakin güven piyasadan giderse kaçma zamanı.
    Siyasi seçim bundan sonra borsanın ve ekonominin yönünü belirler.
    Maliye bakanı Nebati bey ne gibi aksiyon geliştirecek ?
    Enflasyonun düşeceğine inanmadığım gibi borsanın da pek düşeceğine inanmıyorum.enflasyonist dönemlerde borsa yükselir.
    Yabancı gelemiyor çünkü döviz kurunda oynaklık yüksek
     Alıntı Originally Posted by vangi Yazıyı Oku
    Doğuş un sitesinde 1 adet bile satılık 0 araç yok...hissesi yerlerde sürünüyor.. Çok yaman bir çelişki....
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5. İllet şirket derken holdingi kastettim. Anlatamamışım. Doasın elinde yüzde 3 e yakın holding hissesi var.

6. Bursada mülküm varmış haberim yok. 5 yıllık yatırımcıyım bi de ben. Böyle sürprizleri seviyorum. Bakalım kaça gidecek bursa. 1 milyarlık hisse alsa sirket 10 tavan çeker dertler biter. Elleri değmişken holding hisselerini, gyo yu da satsınlar. Hatta doası almanlara versinler de illet holdingle bağımız kalmasın.

7. Yapıştır artık tavana zpek amca... gözümüz gönlümüz açılsın arada...
    Hep düşürerek silkeleme olmaz... biraz da yükselt öyle silkele bizi
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 139/390 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •