Sayfa 375/387 İlkİlk ... 275325365373374375376377385 ... SonSon
Arama sonucu : 3091 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Farzedelim ki ithalat yasaklandı. Almanya bu ülkeden otomotiv malzemesi alır mı? Bizim oraya ihracatımız ithalatımızdan fazla.
    İthalat niye yasaklaniyor hocam,kapali kutu iran kore miyiz biz,en fazla vergisel duzenlemeler gelir. Enflasyon alti faiz devam ediyor/edecek gibi,kisada piyasaya pompalanan algilar hep piyasa yapicinin ustumuzden oyun kurmasini sagliyor. Elinde hisse olmayan ya da suphe ustunden bakma hastaligimiz mala sahip cikmanin onune geciyor. Bardagin dolu tarafina odaklanabilsek guclu getirilere sahip olacagiz.

2. Dggyo ile diye düşündüm.onuda malum Doas aldida.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Doas la ilgili degil hocam holdingin turizm bunyesine ait ortaklik
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın alikkk önceki yazılarda birisi öyle demiş. Ben de ona cevap olarak yazdım. Yoksa ben de öyle düşünmüyorum.

4. Banka karlari erimis enflasyon falan hak getire,zaten kredi cekebilen yok. Piyasa yapici ezberden faiz artar diye banka aliyor, yabanci ilk en ucuz gordugu bankaya giriyor, bugun kchol sahol doas i solladi fk bazinda,bu piyasa bu sirketi burda birakmaz,secim sonrasi dovizde dalga olsa bize yarar,gerginlik bitse yine ucuz kaldi der bize yarar

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,449
    Blog Entries
    3
    Satış verilerini görelim.
    Kış ayı iyi sattı ise
    Bahar ve yaz daha çok satar
    Bugün vw aracı servise verdim
    Ancak buradaki Arca oldu
    Showroom a baktım araçlar güzel
    Troc vs alınabilir fiyatta
    Passat variant 2.6 milyon lira güzel aile aracı
    Binekte 2 pahalı vardı toureg ve golf r
    Bu hafta verileri görelim
    2 haftaya temettü gelecek
    18i kapanış güzel mesaj olacak
    19u 40 lira düşünce açılışı göreceğiz
    Sonrası bence ağustos Eylül e kadar 400 e doğru trend olacak sonrası endeks sürecine bağlı
    Satış verileri de 9 aylık destekler ise o zaman daha iyi bir zirve görebiliriz.

6. Dusmeye isteksiz cunku carpanlari cok dusuk,ancak yukselise de izin vermiyorlar. Verilerin iyi gelip yukariya yeni bir kanal acmasini bekliycez yoksa sebepsiz bi baski var,golge gibi. Koc un otomobilleri cok daha kolay kiriyor direncleri bunda bi fren mekanizmasi var hissettiriyor bakalim nereye kadar baski baski

7. Verilerde guclenme etkisini cok net goremedik,mart rekor beklentim daha zayif kalmis,gecen senenin guclu marti da etkili ama subata gore azalma ile biraz baski hissettirebilir kisada

Sayfa 375/387 İlkİlk ... 275325365373374375376377385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •