Sayfa 245/389 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Sn Bozoklu bu at yarışı degilki.Yaris bitti kuponu yirt at.Tamam hepimiz sıkılıyorum zaman zaman.Ama şurası gercekki maliyetini rahat rahat çıkarırsın yilsinuna kadar üste parada kalır inşallah.Biraz devamlı bakma derim önce sağlık.
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    çok duygulandım kaybetmenin acısıyla maksadımı aşan buddua ifadelerinden dolayı özür dilerim.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sn Bozoklu bu at yarışı degilki.Yaris bitti kuponu yirt at.Tamam hepimiz sıkılıyorum zaman zaman.Ama şurası gercekki maliyetini rahat rahat çıkarırsın yilsinuna kadar üste parada kalır inşallah.Biraz devamlı bakma derim önce sağlık.

ARİF BEY benim bu hisseden beklentim bitti 650 lotumu yok sayıyorum.maliyetim 278 tl. bu fiyatı bu hisse görmiyeceğine kendimi inandırdım. ucuz diye hırsla önce 300 lot sonrada tüpraştan bir miktar çıkıp maliyeti düşürmek için 350 lot daha aldım.ben hırsımın kurbanıyım. patron çok acayip darbe vurdu.anladımki doaşta tıpkı ülkerde olduğu gibi para kazandırmıyorlar bunu geç öğrendim.bakın millet korkudan ülkerden hergün tavan olduğu halde tek lot alamıyor doaşta öyle olacak.birgün gelecek murat ülker hisselerinde olduğu gi korkudan kimse ferit şahenkin patron olduğu şirket hissesi almaya cesaret edemeyecek.ne ferit şahenk nede murat ülker gibileri koç ailesinin tırnağındaki kir bile olamazlar 28 yılda bunu öğrendim..
    Son düzenleme : .bozoklu.; 06-09-2023 saat: 09:38.

3. Bazı kağıtlarda ciddi sabır gerekir... Şuanda dünya alem biliyor ki bu kağıt bu fiyatlamayı haketmiyor... Bir kaç örnek vereyim kendi milyonerlerini yaratan az bilinen kağıtlardan
    Alka 2019 larda 3 lira larda baskılanan bu kağıtda bekleyenler ağlanıp duruyordu beklenti vardı ama fiyat yükselmiyordu... Bir anda bir parladı bölündü vs belkide 50 katı kazandırdı....
    Işmen yine 2,5 3 liralarda yüzüne bakan yokdu kar arttıkça baskıladılar son 5 yılda SASA dan fazla kazandırdı diye hesaplayanlar var ki bende 0 maliyetle xxxxxx lot var... Sabır ettik kağıda inandık.... Dün alayım bugün uçayım diyorsaniz borsadaki furya belli.... Ayrıca burda dönemsellik gereği lot arttrıp 330 civarı fiyattan vedalastigimida sattıgımida yazdım... Bunu yapan tek ben değilimdir...

Şuan alttan yine mal aldım... Bekleyecegim... Borsada Bilgi Para Sabır üçlüsü bir arada olmadığı zaman birşey ek******....

Yatırım tavsiyesi degildir..
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ARİF BEY benim bu hisseden beklentim bitti 650 lotumu yok sayıyorum.maliyetim 278 tl. bu fiyatı bu hisse görmiyeceğine kendimi inandırdım. ucuz diye hırsla önce 300 lot sonrada tüpraştan bir miktar çıkıp maliyeti düşürmek için 350 lot daha aldım.ben hırsımın kurbanıyım. patron çok acayip darbe vurdu.anladımki doaşta tıpkı ülkerde olduğu gibi para kazandırmıyorlar bunu geç öğrendim.bakın millet korkudan ülkerden hergün tavan olduğu halde tek lot alamıyor doaşta öyle olacak.birgün gelecek murat ülker hisselerinde olduğu gi korkudan kimse ferit şahenkin patron olduğu şirket hissesi almaya cesaret edemeyecek.ne ferit şahenk nede murat ülker gibileri koş ailesinin tırnağındaki kir bile olamazlar 28 yılda bunu öğrendim..
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Maliyetinizi 1 günde bulursunuz inşallah.yoksa sizdeki 650 lotu mü almaya çalışıyorlar.Valla ben Ekim sonuna doğru ekonomi de büyük kirilganlik olmazsa Doas in 300 leri geçeceğini düşünüyorum.Hayirlisi.Bende 88 /90 aralığında Salıpazarı ayaklı borsasında öğlen tatillerinde fiziki kağıt alır satardım.ne günlerdi.
    evet bunlar bizim son yatırımlarımız ama bilancoya satışlara ve değerli yorumlara bakınca bu kağıdın olası değerinin çok daha yukarısı olduğunu düşünüyorum.Cunku iyi arabanın Türkiye'de herzaman yılda 100/150 bin alıcısı olur.Bunlarinda hedefi bu zaten.bol şans.

5. Doaş bilanço rakamlarına dikkat edilirse oldukça iyi gidiyor. 25/8 tarihinde açıklanan geri alım paylarının satış rakamı kısa vade hisse üzerinde baskı oluşturdu. Grafikte görüldüğü üzere kısa bir süre 255-278 arasında salınım ve satış haberinin sindirilmesi sonrası yeniden özellikle 2023Q3 beklentisi ile yön yukarı olacaktır. Dönüşte ilk hedef eski zirve olmakla birlikte ana hedefi 350 civarı fiyatlar olarak düşünüyorum....ytd

Doas.jpg

6. 245,20 ile 245,87 arasında bir boşluk kalmıştı. Buraya kadar iner mi?

7. DOAS'ın hedef fiyatları havada uçuşuyor: 470, 660, 900, 1200...
    Hepsi güzel de bu .....niye gitmiyor.

8. Sesimi duydu galiba..

Sayfa 245/389 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •