Sayfa 74/74 İlkİlk ... 2464727374
Arama sonucu : 592 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Haftalık BIST100

1. Twitter @chem737373

2. Twitter @chem737373

3. Twitter @chem737373

4. Twitter @chem737373

5. Twitter @chem737373

6. Twitter @chem737373

Duhul
    May 2024
    İkamet
    Ankara/Balıkesir/Aydın
    Gönderi
    9

BIST 100 Uzun vadeli dolar bazlı değerlendirme.

Bu sitenin geçmişte en eski üyelerinden, ancak çok uzun zamandır bu sayfalardan uzak kaldığımdan şu an en çömez görülen üyesi olarak ufak bir değerlendirme.

Lütfen grafikleri açıp büyüterek grafikler üzerinde değerlendirmeleri okuyunuz. Güzel fikirler vereceğini değerlendiriyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. Burada yazılanlar kişisel değerlendirmedir ve yazılanlara istinaden alım-satım yapmak sizleri zarara uğratabilir.

8. Şu an yatırım araçlarında alternatifsizlik var. Gayrimenkul yatırım için hiç alınacak gibi değil. Kiralar o kadar abartı yerlere çıktığı halde amorti süresi çok uzun. Kiracı ile uğraşması da cabası. Faiz deseniz enflasyon un altında kalıyor. Döviz bir süre daha enflasyon altı getiri sağlayacak. Altın da öyle. Kkm hızla çözülmeye devam ediyor. Paranın borsadan başka gideceği alan az. Bir miktar yabancı da gelebilir ayrıca taze para olarak. Bu durumda bir iki sene içinde 650 dolar a gitmesi sürpriz olmaz bence. Ülkenin ve vatandaşların ekonomisi hiç iç açıcı değil. Burası ayrı konu. İlla bu şişen balon da patlar ve tekrar 250-300 dolar bandına hızla çakılır sonraki süreçte. Benim tahminim bu yönde.

Sayfa 74/74 İlkİlk ... 2464727374

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •