Sayfa 402/566 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4525 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Sanki lotları emanet etmişler, biz tekrar gelene kadar şu fiyatın üstüne çıkamaz diye de sistemi kurup sözleşmişler.

Yarın İNŞALLAH en az 4 milyar kar gelir, aslında tek derim bu artık hissenin gitmemesine alıştım. Gitmesin, kârlar yeterli seviyede gelsin yeter.

2. Ereğli'nin defter değeri 28,18 TL. Bilançodan sonra kar 2 milyar gelse bile 31,70-32,20 arasında olacaktır.

İsdemir defter değeri 15,87 TL. Bilançodan sonra 18 TL gibi olacaktır.

3. Zeynep Aktaş, Orta vadeli Teknik Göstergeler olumlu Sinyal veren hisseler demiş, altına #isdemr #eregl demiş... Linçler başlamış yavaştan, kadına da pek bir şey diyemiyorlar

4. Tane ile meyveyi yadırgamadım ama mevsiminde beyaz lahana ikiye bölünerek satıldığına çok şaşırdım. Yarım lahana 15 lira.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Tane ile meyveyi yadırgamadım ama mevsiminde beyaz lahana ikiye bölünerek satıldığına çok şaşırdım. Yarım lahana 15 lira.
    Mantıklı aslında lahanalar büyük olunca dolapta çok yer kapliyor

6.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Vermez o kadar ortak , 2023 de sektör bu şekilde gidecekse , birde araya seçim giriyor , ihtiyat ve işletme sermayesi için elinde bir miktar tutacaktır � hayal kurmanın anlamı yok� 4 tl verse iyi bence
    Net 4 tl verirse karnimi anca doyururum bizim lord olma hayalleri suya duser ortak

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Net 4 tl verirse karnimi anca doyururum bizim lord olma hayalleri suya duser ortak

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sorma duman etti bizi , tüm planlarımı bozdu

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Tane ile meyveyi yadırgamadım ama mevsiminde beyaz lahana ikiye bölünerek satıldığına çok şaşırdım. Yarım lahana 15 lira.
    Türkiye'de en ucuz şey Ereğli zaten. Ben o kadar bakınıyorum, Ereğli'den ucuz hisse olsun, başka varlık olsun, meyve sebze olsun, ıvır zıvır olsun göremiyorum. Defter değerine bile gelemeyecek neredeyse ki, gerçek değerinin defter değerinin çok üstünde olduğu aşikar. Sahipleri tarafından bile bu kadar aşağılanan başka bi varlık yoktur. Nedir bu Ereğli'nin durumu anlamadım. İşler çok iyiyken bile hakettiği değeri bulmadı.

Bu gidişle önümüzdeki 10 sene boyunca bu hisseyi hep ucuzdan verecekler, kesin kanaat ettim buna. Herkesin her varlığı çok değerli ama bu hisselere hiç değer verilmiyor. Bi bakıma da iyi olabilir bu durum diyorum, amaç gelirinden pay alıp, ortalığı arttırmaksa.

Ben hala milletin anlamış gibi gözükse de bileşik getiri olayının gücünü anlamadığını gördüm bu 36 dan düşüşte. Abartılı bi şekilde anlatmak istersem, abartıyorum çünkü anlaşılmak istiyorum diye bi söz var ya. 3 sene boyunca 10 15 ve 20 TL temettü verse son temettüden sonra hisse 80 den 60 a düşse. 3 sene sonra olayı değerlendiren şu şekilde değerlendiriyor. Hisse 30 dan 60 a gelmiş 3 sene de. Temettü verse ne olacak ki. Yani o temettülerle hisse almanın olayı nasıl değiştirdiğini farkedemiyor, temettü payının büyüme hesabını hisse fiyatı üzerinden bakıp anlaşılabileceğini düşünüyor.

Bi de diğer hisseler son 10 sene de yapmadığı matematiğe uymayan hareketleri yapınca bizim sistem hepten çöp oldu. Çünkü her zaman o hisseler veya başka hisseler mantık ve matematiğin kaybolduğu hareketleri yapacakmış gibi düşünüyorlar. Oysa o hareketler bi daha olmayabileceği gibi olanlar bilançolar geldikçe geri bile sarabilir.

Sayfa 402/566 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •