Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Sasası olanın tasası olmaz, Sasası olmuyanın tasası olur.
    Aslında olay tamamen otun orda bol oluşundan kaynaklı, etçil hayvanların çok olduğu bölgelerde otlar bol ve bereketli olur, yakalarsalar affetmezler ama
    Beş liralık sasa 85 lira olmuş tüm etoburlar orda, ot yiyen olmadığı için de otların boyu sürekli uzuyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. 10 bin gitti şimdiden.

20 kontrata çıktık.

100 liraya kadar short

101 de flat stratejimiz var.

Böylece kazandığım paraların birazını toplima geri vererek hayır işlemeyi planlıyorum.

Nasip tabi. Buraya böyle yazmak da hoş değil aslında.

Bu nosfe borsaci vardır bi bildiği diye 3 5 kişi daha gelse, pala da görse, 200 liraya sasa satar

Isin komiği ne bilionuz mu?

Bu millet 5 liraya almaz 200 liraya alır

Bu millete ucuz mal satamazsin dayu
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sasası olanın tasası olmaz, Sasası olmuyanın tasası olur.
    Aslında olay tamamen otun orda bol oluşundan kaynaklı, etçil hayvanların çok olduğu bölgelerde otlar bol ve bereketli olur, yakalarsalar affetmezler ama
    Beş liralık sasa 85 lira olmuş tüm etoburlar orda, ot yiyen olmadığı için de otların boyu sürekli uzuyor

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    10 bin gitti şimdiden.

20 kontrata çıktık.

100 liraya kadar short

101 de flat stratejimiz var.

Böylece kazandığım paraların birazını toplima geri vererek hayır işlemeyi planlıyorum.

Nasip tabi. Buraya böyle yazmak da hoş değil aslında.

Bu nosfe borsaci vardır bi bildiği diye 3 5 kişi daha gelse, pala da görse, 200 liraya sasa satar

Isin komiği ne bilionuz mu?

Bu millet 5 liraya almaz 200 liraya alır

Bu millete ucuz mal satamazsin dayu
    Tahtada trend yukarı doğru gidiyor dayu,borsa arenasında gelecek fiyata don biçemezsin malesef pahalı diye yada pahalı demek gitmiycek anlamına gelmez, hiç tutmasan bile bikaç lot sabah alıp akşama veren çok kişi vardır çorba parasını çıkartır.
    Bazanda ucuz dersin ve ucuz oluşu daha da düşmeyecek anlamına gelmez.
    borsada kazanmak için önce bu önyargılardan kurtulmak lazım.
    bak bizim rallici başganın eniştesine paraya para demiyor

4. para kaybedenler bunlara bıreysel dava acarsa bır daha gun yuzu goremez bu adamlar ...zaten para varsa devlet el koyacak...bence cok buyuk kazık yemıs olacaklar ha kımden onu ben bılmem onlar bılır..haftalıklaru yukarı kırdı tekrar son ıkı gun ustunde kalır mı bakacagız
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. En güzel örnek işgyo da, son bir yıldır her gün yükselip durdu 2 liralık isgyo 21 liraya dayanmış tı, operasyon için tuşa bastılar hergün taban tabana soluğu 6 lirada aldı.
    Sasa üüüle olur mu bilemem ama ot bol olduğu için otoburlar eccükte ben yiyim demek isteyebilürler, otun albenisi beni bile çekiyor desem yalan olmaz.
    Para bildiğin gibi bişii değil dayu, çok datlu

6. kucuk sırketlerde cok magdur olan vardı .ama batan battıgıgıyla kaldı dava surecı suruyor..en son artogcular panda ayhanı mahkemeye verdıler ...hatta farklı yollardan para aldı bazıları...ama bu sefer devlet bunları tutukladıysa cıddı seyler olur
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. Adamlar çıkarmış mı, çomak sokup düşüşe mi sebep olmuş ?
    Memento mori

8. Ne günlermiş…..
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

Sayfa 759/1001 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •