Sayfa 52/599 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4790 madde; 409 - 416 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    O sabahki eşleşmeden sonraki açılış fiyatı

Evet GARAN açıldığı 20.58, VAKBN 9.36 İSCTR 8.22 AKBNK da 11.05 fiyatı gösteriyor,
    Ama EREGL açıldığı 31.08 fiyatı göstermeyip devre kesici 29.54 fiyatını gösteriyor, Sistemlerde hata vermeye başladı,

2 kere geldiler 6 ay arayla ABD Hazinesinden Zarrakla is yapmayin diye. Bizimkiler "Is yapmamizi istemiyorsaniz OFAC listesine alin" dediler, devam ettiler. Birinin aklina bu adami mahkeme karari ile takip ediyorlar, hotmailini okuyorlar onun icin listeye almiyorlar diye gelmemis.

ab nin rusyaya yaptırımı Türkiye nin enerji üssü olmasını dolayısıyla Türkiye Dünyanın daraldığı enflasyonun hortladığıbir dönemde altın çağını yaşayacaktır önemli olan 2023 seçimlerinden sonra kazanılan projeleri kimin devam ettireceği

Is Bankasi bu durumlara dusmek istemiyor demek ki. Herifler kapitalizmi icat etmis, dunya finansal sistemini kontrol ediyor.
    Gitti bizim Ruski paraciklarimiz!

5. Kısmet değilmiş. Neyseki hala zararda değilim. İnvesting forumda herkes ağlıyor. Biz boşuna mı bekledik?
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeş keşke çift hanelerden yarısını verseydin uzaya mı çıkmasını bekledin?
    bu hisse böyle malesef satarsın bir dert satmassın bir dert elinde olması bile bir dert
    en iyisi hiç bulaşmamak uzun zamandır bu hissede 3 buçuk diyerek aslında ky yi korumaya çalıştım
    bu hissenin ciğerini biliyorum artık gerçek yüzünü görün istedim
    ama maalesef manipülasyon yapmakla suçlandım
    halbu ki el üstünde tutsam uçuk kaçık hedefler versem 8 dolar gibi
    insanların hoşuna giderdi belkide

düşünsenize 2023 seçimlerinde chp nin başını çektiği millet ittifakı başa gelmiş verildiği söz üzerine hdp ye Milli savunma bakanlığı verilmiş oy oy oy
    kediye ciğer teslim etmek gibi

Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Zaten acıklama geldi Kapanış seansı ile (18.01) bugun sonlanıyor..
    açılsa ne olur bütün hisseler taban
    oturup halay çeksinler yapacak bişey yok
    dediğim gibi vakıfbankın bir kaç tabanı daha var normalde halkın 100 baz puan gerisindeydi hala bizim önümüzde
    7-8 gibi dengelenirler diye düşünüyorum ytd

bu hisse 1 ay kadar önce 5 liraydı
    vay be neler yaşandı neler

Sayfa 52/599 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •