Sayfa 87/599 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 4788 madde; 689 - 696 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mevcut ortamda akıllı yatırımcılarla gerçek alıcıların bu tahtaya geleceğimi sanmıyorum. Gelse gelse TVF gelir, arbitrajcılar la kumarbazlar gelir bir de KY gelir.
    Hisse ozelinde sormadim. Genel olarak birseyler degisir mi. Mesela milletin 20 senedir emegine konuldu kapatilmis tahtalarda. Hicbirinde de bir cozum olmadi cunku yargi da kontrollerinde oldugu icin. Borsa duzelir mi diye soruyorum yani gittiklerinde.

Ayrica banka konusunda da yaniliyor olabilirsin. Cunku secimden sonra ulkeye para gelecek, gerek direk gerek indirekt yatirim olarak. Bu para da kamulara geliyor. Yeni hukumet de bizim isimiz deyip sucu yikar mahkemesinde uzlasir.

3. Gerçek yatırımcıların hiç de haz etmediği bir durumdur bu. Yönetimin yeterince profesyonel olmaması, talimatla yönetimin söz konusu olması, bankanın kendi deyimiyle karı maksimize etmek gibi bir amaçlarının olmaması akıllı (gerçek) yatırımcıları bu tahtadan yzak tutuyor.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hisse ozelinde sormadim. Genel olarak birseyler degisir mi. Mesela milletin 20 senedir emegine konuldu kapatilmis tahtalarda. Hicbirinde de bir cozum olmadi cunku yargi da kontrollerinde oldugu icin. Borsa duzelir mi diye soruyorum yani gittiklerinde.
    Tabii, mevcut yönetim gittiğinde ve fabrika ayarlarına geri dönüldüğünde durum değişir. Belki 180 derecelik bir değişim olmaz, nihayetinde bu bir kamu bankası ama ciddi bir iyileşme beklemek lazım.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

28.inde basvuruya cevap gelecek (belki oteki aya kalabilir). Bence takibinde olsun TREND. O kadar emegin gecti. Fazla tasimana gerek olmaz.

Sulunu 30 endeksinden atmislar.

Yerine Aksen diye bir sirket gelmis. O neymis yav.
    Hmm. Aksa Enerji.
    Aksa Akrilik degil miydi? Adamlar iplik yaparken enerji mi uretmeyi becermis.

8. KAP: [AGHOL AKGRT AKSEN ALARK ARDYZ BERA BRSAN DOHOL ECZYT GESAN HALKB HEKTS INDES INVES ISDMR ISMEN KARTN KCHOL KONTR KOZAL MAGEN OYAKC PARSN PRKAB SAHOL SMRTG TKNSA TMSN TRILC TSPOR TUKAS VESBE YYLGD ZOREN ZRGYO ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BIST Pay En

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1064575
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8360b020fd7737

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8360b020f07736

BIST Pay Endeksleri 2022-09-21
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama BIST Piyasa Değeri Ağırlıklı Pay Endeksleri Temel Kuralları'nın 8.3. maddesine istinaden Borsa İstanbul Genel Müdürlüğünce; BIST 100, BIST 50, BIST 30, BIST Likit Banka, BIST Banka Dışı Likit 10 ve BIST Sürdürülebilirlik endekslerinde 2022 yılı dördüncü üç aylık dönemi için (01.10.2022-31.12.2022) ekli tabloda yer alan değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 87/599 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •