Sayfa 587/597 İlkİlk ... 87487537577585586587588589 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

berko bugün kaç kademe düştüğünü yazmamış ilginç
    hakkaten taş gibi özellerin fazla düşmediği bir günde bodoslama
    binlerce şubesi olunca birde dışarda 6 şube böyle ağır oluyor dibe çöküyor demek
    ama siz hiç merak etmeyin berkoya göre yakında tavan serileriyle 21 görüyor

xBank lar da Kamuları almaya başladılar,
    Kankasını aldım bu Kamu Bankası bende yok, sizler için paylaşıyorum, belki nasiplenen olur!
    Bu arada burada dillendirdiği 3.5 rakamına kendisi bile inanmıyor, laf ağızdan bir kere çıktı diye teknikten temelden borsa bilgisinden uzak hala savunmaya devam ediyor! Enflasyonun %100 den fazla olduğu bir ülkede o rakamın başına 2 daha ilave edeceksin!

3. Halkbank tarla gibi al at köşeye,

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    Seçimlere iki milyonluk karışık banka hissesiyle giriyorum. Faizci,soğancı, arabacı, kkmci falancı filancı bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
    seçimlere 4.8m. lik karışık banka hissesiyle giriyorum😁on ayda 2bin lira falan komisyon ödemişimdir. haftaya yada bayram sonrası özellerden kurtulmayı düşünüyorum. kamular süpriz olarak dursun. pırasacı ve kkmciler hariç bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim🙂

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    seçimlere 4.8m. lik karışık banka hissesiyle giriyorum��on ayda 2bin lira falan komisyon ödemişimdir. haftaya yada bayram sonrası özellerden kurtulmayı düşünüyorum. kamular süpriz olarak dursun. pırasacı ve kkmciler hariç bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim��
    komisyon oranı ne kadar? ayda 2.000 tl komisyon ödeyenin on binde 1 olmalı, üzerindeyse kurumdan o rakamı isteyin!

HALKB günlük,

abi 10 ayda bankalarda yata yata kazandım demek istemiştim. yani çok az işlem yaptım o manada..

bu mendeburu değiştirecek tek şey iktidarın değişmesi
    ak parti iktidarında kamu bankaları yatırımcısı süründürülmüştür
    bu seçim sonuçlarının bu yolda ilk adım olarak görüleceğinden bu mendebura yarayabilir
    bakalım yarın piyasa nasıl okuyacak resmi
    ne olursa olsun 3,5 ta bekliyor olacağım

Sayın pozitif kardeş, bu rakamı siz yazdıkça benim psikolojim alt üst oluyor.
    Ongorunuzu destekleyecek bir makale kaleme alsanız çok mutlu olacağım.
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    bu mendeburu değiştirecek tek şey iktidarın değişmesi
    ak parti iktidarında kamu bankaları yatırımcısı süründürülmüştür
    bu seçim sonuçlarının bu yolda ilk adım olarak görüleceğinden bu mendebura yarayabilir
    bakalım yarın piyasa nasıl okuyacak resmi
    ne olursa olsun 3,5 ta bekliyor olacağım
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 587/597 İlkİlk ... 87487537577585586587588589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •