Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Eğer paranızı tl mevduat olarak tutuyorsanız kkm ye devam etmenizi
    Doları bozup kkm yaptınızsa dolara dönmenizi eğer doların düşeceğini düşünüyorsanız dolar kkm ye devam etmenizi,

Nacizane görüşüm 3-4 ay daha eurodan uzak durmanızı öneririm
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    evet devam edeceğim birazdan bağlarım kur farkı yatınca aslında euro göz kırpıyor ama doların bu ara şakası yok o yüzden euro bağlamam
    Ayhan bey ve Bahri bey,
    Cevaplarınız için çok teşekkürler.
    Ben de aynen devam edeceğim.
    Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üçüncü tur ise kur bu düzeyde olamaz.
    Hangi tarihte başlamıştınız?
    Ya tur sayısı yanlış ya da 16,62 kur yanlış.

Aralık 2021 de KKM işine başladığınızı anlıyorum.
    Dolayısıyla sizin başlangıç kurunuz 11,43-12,00 civarında olmalı.
    Üçüncü tur kkm 29 haziranda başladı 16.62 değilmiş 16. 72 ilk tur 12.62 cümle düşüklüğü olmuş ondan

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Üçüncü tur kkm 29 haziranda başladı 16.62 değilmiş 16. 72 ilk tur 12.62 cümle düşüklüğü olmuş ondan
    bugün kafam yerinde değil sanırım 29 Aralık ilk başlangıç 12.0342 imiş tekrar pardon

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bugün kafam yerinde değil sanırım 29 Aralık ilk başlangıç 12.0342 imiş tekrar pardon
    Tamam şimdi anlaştık.
    Hayırlı kazançlar

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Bunlar defolup gidene kadar mevduatçıya dayağa devam, 2023 Hazirana kadar park ettim parayı sonrasında bakacağım ne oluyor ne bitiyor canları cehenneme
    Bono .mevduat .kkm ?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Eğer paranızı tl mevduat olarak tutuyorsanız kkm ye devam etmenizi
    Doları bozup kkm yaptınızsa dolara dönmenizi eğer doların düşeceğini düşünüyorsanız dolar kkm ye devam etmenizi,

Nacizane görüşüm 3-4 ay daha eurodan uzak durmanızı öneririm
    peki normal dolarımız varsa yani dolar bozup kkm yapmadıysak... bankadaki 30 bin dolarımı doları kkm yaptıysak ne yapalım .onu da kkm yapmayıp dolar faize mi koyalım sizce

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Ayın bankada mı devam ettiniz ? bu iş bankalara çok yarıyor herkese promosyon var .vadeli mevduatçıya yok.bir bankada deve gibi çöküyoruz oran aynı diye .geçenlerde bankacı mt eşiniz dostunuz varsa söyleyin ihtiyaç var kkm yapalım diyordu...
    bence bankaları yoklamanın zamanı geldi ben alıp gidiyorum x banka diye en azında 5 -10 bin bişey versinler para miktarına göre artı olarak. yada ne bileyim şube versin 3,000 bin yemek parası vs ..ha kimse vermezsede zevk için değiştirmek lazım

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ayın bankada mı devam ettiniz ? bu iş bankalara çok yarıyor herkese promosyon var .vadeli mevduatçıya yok.bir bankada deve gibi çöküyoruz oran aynı diye .geçenlerde bankacı mt eşiniz dostunuz varsa söyleyin ihtiyaç var kkm yapalım diyordu...
    bence bankaları yoklamanın zamanı geldi ben alıp gidiyorum x banka diye en azında 5 -10 bin bişey versinler para miktarına göre artı olarak. yada ne bileyim şube versin 3,000 bin yemek parası vs ..ha kimse vermezsede zevk için değiştirmek lazım
    Aynı bankada devam ettim. haklısın en azından bir hediye vermeleri lazım para fışkırtılan bir ortamda bize de devamlılık ödülü verilmesi lazım

Sayfa 51/1001 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •