Sayfa 168/247 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. %30 zararla kol bacak kesip çıktım. Aslında 8.75-9.00 civarlarında tutunamazsa 6 küsürlere inebileceğini tahmin ediyordum. O yüzden tutunamayacağını görünce stop olmam gerekirdi ama bilanço beklentisine inandık, teknik disipline uymadık ve iyi sapladılar. Borsadaki en büyük kazığımı da böylece yemiş oldum. Kalanlara bol şans.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    %30 zararla kol bacak kesip çıktım. Aslında 8.75-9.00 civarlarında tutunamazsa 6 küsürlere inebileceğini tahmin ediyordum. O yüzden tutunamayacağını görünce stop olmam gerekirdi ama bilanço beklentisine inandık, teknik disipline uymadık ve iyi sapladılar. Borsadaki en büyük kazığımı da böylece yemiş oldum. Kalanlara bol şans.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    hayırlısı olsun bilader....
    sağlık olsun diyelim....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    yapacanız işin....
    x2....
    diyorum....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    yapacanız işin....
    böyle borsanın....

5. %30 dusus de ciktiniz
    Alacaguniz kagit yukarimi gidecek
    Her seyden onemlisi tek kagit buyuk risk ben bu odasi artik.enerji isine inanmadigimdan 11.08 de sattim 2.46 dan almistim borsa da en cok para kazandigim kagit bu idi
    Bunu satip aldigim glyho 11.5 de 8.3 geldi simdi kizim glyho mu satalim

Kutmsn o tahtanin p.. ama olsun iyi olacak diye dusunduk aldik

Bu dusus de bir kac hisse haric her sey dusti bu odas bist 30 da olsa hala gozumde yan kagit bist 30 alinmasi da bence hata..idi

Adamlae butun yan kagitlari 200 ho larina goturduler tek odas dusmedi

Size garip bir ornek verim..
    Monditire ben 1.5 sene tasimisrim 7.5 20.. 27 e gorup ordan geri geldi.. iki taban yiyip 20 dusunce sattim hisseyi agustos da..

Bu dusus den once de 30 dan 26 gelince ciro cok iyi oldugu icin yeniden aldim.. agustos da 20 de sattigim hisse subat ayinda 16 simdi kizim satmalimi

Su son bir ayda benkm gibi yan tahtalarda olan herkes %30 civari zarar gordu ben %30.7 misal

Ne alsak dustu
     Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    %30 zararla kol bacak kesip çıktım. Aslında 8.75-9.00 civarlarında tutunamazsa 6 küsürlere inebileceğini tahmin ediyordum. O yüzden tutunamayacağını görünce stop olmam gerekirdi ama bilanço beklentisine inandık, teknik disipline uymadık ve iyi sapladılar. Borsadaki en büyük kazığımı da böylece yemiş oldum. Kalanlara bol şans.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : buyshell; 03-02-2023 saat: 04:26.

6. Borsamızda mantık vs kalmadı. YKBNK 52 milyar karı, 71 milyar piyasa değeri var. AKBANK öyle, İSGSY öyle. 12 aylık bilançolar müthiş geliyor ama rekor bilanço açıklayan her kağıt gümlüyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

7. 1 dk.lık grafiklere bile girmeyen anlık 7.32 ye kadar değen işlem neydi öyle cuma günkü ?

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkese iyi günler.... Odas bilanço açıklanma tarihi nedir?
    Gerçekten feci düştü...isallah zararları çıkartırız..

Sayfa 168/247 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •