Sayfa 246/247 İlkİlk ... 146196236244245246247 SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    an itibari ile -5.61
    Serkan Bey;

Yazdıktan sonra 2. gün % 8 marj vermiş. 4 gün içinde de bu marjı tekrar etmiş. Siz kalkıp bana stop olmamışsınız son gün düşüşü savunuyorsunuz. Adil mi bu sizce?

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Serkan Bey;

Yazdıktan sonra 2. gün % 8 marj vermiş. 4 gün içinde de bu marjı tekrar etmiş. Siz kalkıp bana stop olmamışsınız son gün düşüşü savunuyorsunuz. Adil mi bu sizce?
    ben bu odaşı o kadar iyi benimsedim ki 12’ i nokta geçsin çıkar 11.20 nin altına alış girerim .. demem o ki yazdığınız marj çok apsür bi durum yok bende düşüşü yazdım bu kadar zenzelişe gerek yok

Spekülator kesin haberi biliyordur.
    Can ve Odas hareketi 2 gün garip şekildeydi.

Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    ben bu odaşı o kadar iyi benimsedim ki 12’ i nokta geçsin çıkar 11.20 nin altına alış girerim .. demem o ki yazdığınız marj çok apsür bi durum yok bende düşüşü yazdım bu kadar zenzelişe gerek yok
    Tamam bende yok zaten bir arkadaşın takibinde diye yazdım. Serzeniş değil bu, alıntı yapmışsınız ben de cevap verdim. Bol kazançlar...

5. odaş Venezeula da devletin sahası olan petrol ve doğal gaz şirketini satın almış ama anlamadığım aldığı şirketi niye bedelsiz cante ye devrediyor odaş yatırımcısı mağdur olmuyor mu

6. Venezuela haberi ile çoşsada ortada daha bir şey yok. Cantedeki payı %51 lere düştü. En büyük gelir canteden ve oran 51 buraya dikkat çekmek isterim. Ayrıca Özbekistan ın da %50 ortağı. Elindeki nakit ile acilen yeni kâr edecek bir yatırım yapmalı. Gerçi %45 faiz de az değil.

https://youtu.be/d951IX7eOls?si=gKgVKi0KbFrCHbYI

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Venezuela haberi ile çoşsada ortada daha bir şey yok. Cantedeki payı %51 lere düştü. En büyük gelir canteden ve oran 51 buraya dikkat çekmek isterim. Ayrıca Özbekistan ın da %50 ortağı. Elindeki nakit ile acilen yeni kâr edecek bir yatırım yapmalı. Gerçi %45 faiz de az değil.

https://youtu.be/d951IX7eOls?si=gKgVKi0KbFrCHbYI
    Cantenin %58.48 'i Odaş'ın. 51 yanlış bilgi

8.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku

odaş Venezeula da devletin sahası olan petrol ve doğal gaz şirketini satın almış ama anlamadığım aldığı şirketi niye bedelsiz cante ye devrediyor odaş yatırımcısı mağdur olmuyor mu
    Çünkü Odaş'ın %21.48 i kendisine ait, diğer paylar borsada işlem görüyor. Odaş elindeki %58 den fazla CANTE hissesi ile canteyi konsolide ediyor. Venezuela işinde sadece sekreterya ve bürokrasi işlerini Odaş yapıyor, yatırımı geri dönüşümü daha fazla olacak olan Cante üzerinden ve cantenin bütçesi ile yapacağı anlaşılıyor. Venezuela işi her iki hisseye de yarar uzun vadede.

Sayfa 246/247 İlkİlk ... 146196236244245246247 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •