Sayfa 4/280 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Bu sermayeye sahip borsada elle gösterilen 5 şirket var biri sensin, o bedelsiz gelecek , ya gelecek. Ya gelecek o kadar

2. Konya ya ayak uydursana yükselir kende

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    önümüzdeki günlerde üstüne atıp kalıcı olabilecek mi acaba..

iyice gerildi.. bu hafta ufaktan haftaya daha güzel hareketler olamalı.. tabi bence..

bol kazançlar..

4. bu fazla mola vermedimi, mercek2 hocam, konyaya göre çok geride kaldı

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    iyice gerildi.. bu hafta ufaktan haftaya daha güzel hareketler olamalı.. tabi bence..

bol kazançlar..
    Teşekkürler sayın sevenhil.

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

bol kazançlar..
    Fren üzdü bizi
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

bol kazançlar..
     Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    bu fazla mola vermedimi, mercek2 hocam, konyaya göre çok geride kaldı
    sn sevenhill dostumun da dedigi gibi birazcık daha bekletecek gibi hele şu egeenin de bilançosu bir gelsin bakalım o milis bilançoyu nasıl degerlendirecek konya demiyorum çünkü konya bilanço haricinde başka beklentilere gebe bilanço ise çimentoyu sanki askıya almış gibi hiç önemsemiyor ve şeytani işlerle meşgul ama egeen bilanço gelince her zaman yaptıgını yapar geri teperse bizi de birazcık aşagıya çeker gibi umarım huyunu degiştirmiştir bakın ttrak tupraş alarko ford bilançoları güzel gelecek diye dirençleri zorluyorlar bizim 3 lü ise şah olmadan mat yapma peşinde hayırlısı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

bol kazançlar..
    sevgili sevenhill şu alarko yu unuttunuz sanırım lideri pazartesi 53,2 den boşaltmıştım şans eseri haberim yoktu
    gerçekten bu balık şansı oldu benim için bürüte sokmuşlar habire geri basıyor ama alarko 52 den 1000 lik hala bekliyor bakalım bilanço iyi gelirse nerelere gidecek ümitliyim bir incele istersen demiştim sanırım zaman bulamadınız iyi bilanço bekleniyor keratada hayırlısı olsun.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 4/280 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •