Sayfa 101/257 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2052 madde; 801 - 808 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    40,50 aşağısı hoş olmaz ytd

hedef vermedim ama hedef belli ytd
    sinyal sata dönüşmek üzere, aşağı salarsa durum kotu olabilr 39,50 destek takip edilmeli ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku

hedef vermedim ama hedef belli ytd
    sinyal sata dönüşmek üzere, aşağı salarsa durum kotu olabilr 39,50 destek takip edilmeli ytd
    Cümleten Geçmiş olsun, Sol şeritde gidenlerde Umarım çok fazla zarar yokturdur ytd
    Sağlık olsun sabah ola hayrola..
    Fortis Fortuna Adiuvat

3. İmamoğluna ceza verdiler rahatladılar.
    Birilerinin şahsi kinlerine, mahkemelerde alet ediliyor.Sonra utanmadan bu ilkede adalet var diyorlar.Beyefendinin şahsına münhasır hakaretlerini görmezden gelin, sonra kaybettiğiniz Bld.nin intikamını alın.Yazık oluyor bu ülkeye çok yazık.Duruma bakın ki, hisse konuşacağımız yerde neler konuşuyoruz.Çünkü yanlış kararları hepimize maddi manevi etki ediyor.İleride telafisi mümkün omayan sonuçlara doğru gidiyoruz.Afganlısı, suriyeli;si Afrikalısı ve birde onlar diğerleri yok hükmünde.. Yazıklar olsun sizlere.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,805
    Sol şeritte geri geri gidiyoruz . . .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. Neler gördü bu gözler.Hepsi geçecek,geççek.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    İmamoğluna ceza verdiler rahatladılar.
    Birilerinin şahsi kinlerine, mahkemelerde alet ediliyor.Sonra utanmadan bu ilkede adalet var diyorlar.Beyefendinin şahsına münhasır hakaretlerini görmezden gelin, sonra kaybettiğiniz Bld.nin intikamını alın.Yazık oluyor bu ülkeye çok yazık.Duruma bakın ki, hisse konuşacağımız yerde neler konuşuyoruz.Çünkü yanlış kararları hepimize maddi manevi etki ediyor.İleride telafisi mümkün omayan sonuçlara doğru gidiyoruz.Afganlısı, suriyeli;si Afrikalısı ve birde onlar diğerleri yok hükmünde.. Yazıklar olsun sizlere.
    salim hc, hatırlarmısınız bilmem. Ben bir ara borsayı bıraktım daha da girmem demiştim sinirle. o tarihde CB mız sürtük demişti. O zamandan beri her şey az çok belli. o yuzden borsa da hedge siz işlem yapmıyorum. Yakışmıyor bu tür haraketler ama malesef yapacak bir şey yok. Umarım 2023 de Her şey Çok güzel olacak. ytd
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    Bankalar maşallah endexi sırtlamaya başladı. Benim bankalarda ki korkum teminat daki banka hisseleri ne olacak. onlar ne zaman piyasaya çıkacak. geçenki opreasyonda bankalardaki zararlar çıktıkdan sonra asıl d*****n kuyruğu kopacak. dikkat etmekde fayda var ytd

şişe vadeli % 2 ye yakın artıda. herkes için hayırlı bir gün dilerim
    Fortis Fortuna Adiuvat

8.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    salim hc, hatırlarmısınız bilmem. Ben bir ara borsayı bıraktım daha da girmem demiştim sinirle. o tarihde CB mız sürtük demişti. O zamandan beri her şey az çok belli. o yuzden borsa da hedge siz işlem yapmıyorum. Yakışmıyor bu tür haraketler ama malesef yapacak bir şey yok. Umarım 2023 de Her şey Çok güzel olacak. ytd
    Hatırlıyorum tabi, cennet ülkemiz ve insanları böyle cahilane bir yönetimi haketmiyor.Şimdi birileri çıkar beğenmiyorsan git der.Bunlarda aynı ekibin yamaklarıdır.

Sayfa 101/257 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •