Sayfa 16/65 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 514 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Sinema-Televizyon / İzlenenler Yorumlarr ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,108
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MADEN_AVCISI Yazıyı Oku
    Maymunlar Cehennemi 3: Savaş diğerleri seyretmiştik serinin devamı olan bu film nasıl bakalım.
    İlki çok güzeldirr

BBC : 13. Doktor Jodie Whittaker .
    #DoctorWho13

Nihayet Kadın doktor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,108
    Blog Entries
    12

Bulunsunn ...

Alıntı Originally Posted by Terraluna Yazıyı Oku
    Lionsgate's Summit Entertainment, Gary Oldman, Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson'in oynadigi aksiyon-komedi The Hitman's Bodyguard'in fragmanini yayinladi.

Logan*(2017)

güzeldi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    İlki çok güzeldirr
    80 li yıllardan bu güne ilk filmden itibaren ilgiyle izlediğim serinin dün yeni versiyonlarının sonuncusunu da sinema çekimi olarak upload izledim, pekii nereye varacak maymun insan çekişmesinin sonu ve verilen mesajın özü ? pekala insan vahşi ? ama tabiatın kendisi vahşi ? insan sadece yaratıcı bir zekaya sahip diğer türlerden farkı bu ve bu fark bugün ademoğluna evrenin kapılarını açacak kadar büyük bir avantaj sağlıyor

ademoğlu iki ayak üzerinde yürümeye başladığı andan itibaren kabuğunu kırıyor ve diğer türlerle arasındaki fark hızla açılıyor,tek allah inancına sahip islam dini üzerinde mutabık biriyim ancak yüce allahın akıllı tasarım dahilinde yeryüzünde olası bir evrimi kurana uygun bulanlardanım, şahsi görüşüm
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    az önce kış aylarında upload izlediğim kingsman filmini tv de tekrar izledim,

film bana göre baştan sona subliminal mesajlarla dolu, sanki illuminati yapımı filmde insanların bir gsm şebeksi üzerinden nasıl nörolojik olarak idare edilebileceği işleniyor, özellikle beyin kontrolüyle kilisedeki ayin sırasında insanların birbirlerini nasıl öldürmeye başladıkları incelemeye değer bir sahneydi bana göre !

dünyadaki tüm gizli servislerin en gizli en başarılı projelerin finans kaynaklarının dahi bu örgüt tarafından istenildiğinde kontrol edilip tasfiye edilebileceği düşündürülüyor filmde

bir kaç yıl önce ingilterede vefat eden araştırmacı yazar aytunç altındalın bahsettiği komplo teorilerini neredeyse tümüyle işleyen ve ön plandaki aksiyonun perde arkasına dikkat kesilmeyi bana göre gerektiren ilginç bir film bu kingsman
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    belko experiment , belko deneyide ilgimi çeken bana göre göz atılması gereken 2017 yapımı bir film, filmin konusundan bahsetmeyeceğim izlemenizi tavsiye ederim, verilmek isteneni burada tartışmaktan keyif duyarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,108
    Blog Entries
    12

Sayfa 16/65 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları