Sayfa 35/64 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Sinema-Televizyon / İzlenenler Yorumlarr ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12

3. https://instagram.com/bakalimiseyara...d=4uz57gc1xyx2

yukardaki linkte instagram hesabı olan belgeseli hafta sonu trt belgeselde izledim.yerli yapımmış inanamadım.aksiyon tarzında gerçek mühimmatlar kullanılan sürükleyici bir başyapıt olmuş.gerçekten de mükemmeldi.şiddetle tavsiye ederim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12

6. A Star is Born (Bir Yıldız Doğuyor) Lady Gaga'nın bu kadar iyi bir performans ortaya koyacağını doğrusu hiç beklemiyordum. Oscarı belki alamaz ama gerçekten oyununu çok beğendim.

Mesela Bohemian Rhapsody şarkısını ve Queen'i çok severim, seven de çoktur zaten. Filmi de o gözle izledim ve çok hoşuma gitti ama zaten hoşuma gitmeye hazırdı. Bu açıdan bakınca A Star is Born daha ağır basıyor sanki.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul