Sayfa 295/308 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2462 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. bugünkü düşme sebebi neydi acaba

2. Günlerce gündemden düşmeyen olay,
    Teknoloji şirketinin ilişkilendirilmesi,
    Hissenin geleceği ile ilgili ne desek anlamsız olacaktır.

3. ortaklar bilgisayarım çöktü forum şifrem ve mail şifremi unuttuğumdan dolayı foruma giremedim yeni nik aldım forum yönetimini bilgilendirdim yeni nikim bu...wiper...

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    ortaklar bilgisayarım çöktü forum şifrem ve mail şifremi unuttuğumdan dolayı foruma giremedim yeni nik aldım forum yönetimini bilgilendirdim yeni nikim bu...wiper...
    hoşgeldin ortak. Karel aynı değişen birşey yok standart olarak düşmeye deva yatırımcısını çarpmaya dolandırmaya devam ediyor patronlar her türlü ayak oyunları Rezillikler ser…..ilk devam

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    hoşgeldin ortak. Karel aynı değişen birşey yok standart olarak düşmeye deva yatırımcısını çarpmaya dolandırmaya devam ediyor patronlar her türlü ayak oyunları Rezillikler ser…..ilk devam
    Ortak geçmişte büyük hata yaptım gubrf hissesinde yıllarca tek tabanca durdum tam 10 yıl sonunda sıkıldım 3 tl maliyetim vardı 4 tl den sattım...hisse 400 tl ye gitti...80 bin lotum vardı....Bu bana ders oldu artık tek hisse ile yol almıyorum...Paramı nispeten dengeli dağıtmış durumdayım...Karel amiral hissem 2023 başından beri para kazandığım yok...Öncesinde 4 kat kazanmıştım ona sayıyorum artık...Fazla hisse olunca biri gitmesede katlanıyorsun şirkete inanıyorsan...Zamanında ortağın biri eşekliğini yapamayacağın hissede para kazanamazsın diyordu pkartta....Bu çok haklı bir gerekçe...pkart bir kaç yıl önce aynı karel gibi iyice bunalttı bunalttı lotumun yarısını 22 tl den sattım hisse 115 tl ye geldi...Hissemin yarısı duruyor allahtan...Bu piyasada ruhsuz olmayı başarırsan para kazanırsın...Karelde şuan o durumu yaşıyoruz...Bilanço geliyor kötü bedelli yapıyor kötü haber yok hikaye yok yatırımcı sahipsiz izlenimi veriyor bunlar hep satış baskısı bu türbülansı bir atlatabilirsek hisse 40 tl lere 50 tl lere gelene kadar ondan sonra rahatlayacaksın....pkart benim için öyle...15 tl maliyet hisse fiyatı 115 tl bu saatten sonra fiyat 200 tl mi olur 300 tl mi olur umurumda değil kafamda rahat...Kareldede bir eşik var o eşikten sonra bizde rahatlayacağız...Bu baskı döneminde ayakta durabilmek hissede kalabilmek önemli..

6. erhankod ortak bende 360 tl maliyetli kstur var 50 lot...hisse 10 bin tl yi gördü satmadım satmayıda düşünmüyorum...18 bin tl oldu 500 bin tl....bu kadar kazancın tek gerekçeli sebebi ne biliyormusun....takip etmediğim bir başka hesapta unutup ara ara bakmam yoksa kim kalır o kadar yükselişe dayanır...takip demek özetle erkenden hisseyi satmak demek...karel şirketine ben çok inanıyorum ve güveniyorum....doğan holding hiç sevmediğim bir grup ama şirkete değer mutlaka katacaklardır paraları var vizyonları var boş bir grup değiller...ben karelden ekmek yiyeceğimize inanıyorum o yüzden katlanıyorum bu hep böyle gitmez..

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    erhankod ortak bende 360 tl maliyetli kstur var 50 lot...hisse 10 bin tl yi gördü satmadım satmayıda düşünmüyorum...18 bin tl oldu 500 bin tl....bu kadar kazancın tek gerekçeli sebebi ne biliyormusun....takip etmediğim bir başka hesapta unutup ara ara bakmam yoksa kim kalır o kadar yükselişe dayanır...takip demek özetle erkenden hisseyi satmak demek...karel şirketine ben çok inanıyorum ve güveniyorum....doğan holding hiç sevmediğim bir grup ama şirkete değer mutlaka katacaklardır paraları var vizyonları var boş bir grup değiller...ben karelden ekmek yiyeceğimize inanıyorum o yüzden katlanıyorum bu hep böyle gitmez..
    Geçmiş olsun by XTrader .Düşüncelerinize katılmakla birlikte Karel inandiricilığını kaybettiğini ve gerçekten çok yorduğunu ifade etmek isterim

8.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    Ortak geçmişte büyük hata yaptım gubrf hissesinde yıllarca tek tabanca durdum tam 10 yıl sonunda sıkıldım 3 tl maliyetim vardı 4 tl den sattım...hisse 400 tl ye gitti...80 bin lotum vardı....Bu bana ders oldu artık tek hisse ile yol almıyorum...Paramı nispeten dengeli dağıtmış durumdayım...Karel amiral hissem 2023 başından beri para kazandığım yok...Öncesinde 4 kat kazanmıştım ona sayıyorum artık...Fazla hisse olunca biri gitmesede katlanıyorsun şirkete inanıyorsan...Zamanında ortağın biri eşekliğini yapamayacağın hissede para kazanamazsın diyordu pkartta....Bu çok haklı bir gerekçe...pkart bir kaç yıl önce aynı karel gibi iyice bunalttı bunalttı lotumun yarısını 22 tl den sattım hisse 115 tl ye geldi...Hissemin yarısı duruyor allahtan...Bu piyasada ruhsuz olmayı başarırsan para kazanırsın...Karelde şuan o durumu yaşıyoruz...Bilanço geliyor kötü bedelli yapıyor kötü haber yok hikaye yok yatırımcı sahipsiz izlenimi veriyor bunlar hep satış baskısı bu türbülansı bir atlatabilirsek hisse 40 tl lere 50 tl lere gelene kadar ondan sonra rahatlayacaksın....pkart benim için öyle...15 tl maliyet hisse fiyatı 115 tl bu saatten sonra fiyat 200 tl mi olur 300 tl mi olur umurumda değil kafamda rahat...Kareldede bir eşik var o eşikten sonra bizde rahatlayacağız...Bu baskı döneminde ayakta durabilmek hissede kalabilmek önemli..
    sayın wiper benim hatam tek karele dönmem oldu diğer sattıpğım hisseler aldı başını gitti bu saatten sonra karel 50 tl de olsa benim zararı karşılamaz 2 sene önce 3+1 ev almak yerine kareli tercih ettiğim için evin şu an bir odasını ancak alabiliyorum karel portföyümle sen karele inanaıp güvenebilirsin ama umarım 2 sene sonra yanılmışım doğan yönetiminde bir karel beş para etmeyen bir şirket hali,ne gelmiş demezsin

Sayfa 295/308 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •