Sayfa 208/296 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon
Arama sonucu : 2363 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öyle maalesef, umarım ki bu yangınla beraber olumsuzlukların zirvesi görülmüştür, daha beteri ne olabilir ki.
    beterin beteri vardır sn bawer..

Aman böyle demeyelim..Güneşli günler göreceğiz inşallah.

2. Beş ana iş kolumuzdan, toplam cironun yüzde 25’ini teşkil eden Elektronik Kart ve Otomotiv iş kollarımıza ait üretime 14.01.2024’te yaşanan yangın nedeniyle ara verilmiştir.
    Yangın sonrası temizlik ve bakım çalışmalarına 16.01.2024’ten itibaren başlanılacak olup sigorta ve ekspertiz çalışmalarına başlanmıştır. Üretimine ara verilen müşterilerimize ait mevcut siparişler için görüşmeler devam etmekte olup, bu bölümlerle ilgili gelişmeler kamuoyuyla paylaşılmaya devam edilecektir.

Fabrikanı dörtte biri yanmış oluyor galiba

3.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Beş ana iş kolumuzdan, toplam cironun yüzde 25’ini teşkil eden Elektronik Kart ve Otomotiv iş kollarımıza ait üretime 14.01.2024’te yaşanan yangın nedeniyle ara verilmiştir.
    Yangın sonrası temizlik ve bakım çalışmalarına 16.01.2024’ten itibaren başlanılacak olup sigorta ve ekspertiz çalışmalarına başlanmıştır. Üretimine ara verilen müşterilerimize ait mevcut siparişler için görüşmeler devam etmekte olup, bu bölümlerle ilgili gelişmeler kamuoyuyla paylaşılmaya devam edilecektir.

Fabrikanı dörtte biri yanmış oluyor galiba
    yaptıkları açıklama o onlama geliyor hakımızda hayırlısı olsun 2024 yılı karel beklentisi kapanmıştır artık

4. Olay pazar günü oluyor, hisseyi yakından takip edenler, şirkete yakın kişiler durumun ciddiyetini bizden iyi biliyorlardı, bugün sert satış olmaması, yarın ciddi satışın gelmeyeceğini anlamına gelir diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    yaptıkları açıklama o onlama geliyor hakımızda hayırlısı olsun 2024 yılı karel beklentisi kapanmıştır artık
    karamsar olma ortak...fabrika yerinde duruyor...paketleme kısmının devreye girmesi ne kadar sürebilir ki bana göre en fazla yoğun çalışmayla 1 hafta...işin içinde olan biri varsa fikrini söylesin ne kadar sürebilir bu paketleme kısmının devreye girmesi...

6. Böyle bir habere karşın 1.5 milyon para çıkışı var, yarın açılışta belli olur yönü, temennim piyasa giderken bugün düşmesiyle şu mevzuyu fiyatlamış olur inşallah, yarın da olumlu bir kap gelse, umutlar yeşerir,

7.  Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Böyle bir habere karşın 1.5 milyon para çıkışı var, yarın açılışta belli olur yönü, temennim piyasa giderken bugün düşmesiyle şu mevzuyu fiyatlamış olur inşallah, yarın da olumlu bir kap gelse, umutlar yeşerir,
    1 yıldır para kazanmıyoruz zaten..hissenin 13 tl olmasıyla daha aşağı fiyat olması arasında fark yok...

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    karamsar olma ortak...fabrika yerinde duruyor...paketleme kısmının devreye girmesi ne kadar sürebilir ki bana göre en fazla yoğun çalışmayla 1 hafta...işin içinde olan biri varsa fikrini söylesin ne kadar sürebilir bu paketleme kısmının devreye girmesi...
    sevgili wiper fabrikanın tamamını görmedim ama yangının çıktığı yeri gördüm paketleme bölümü diye bir yer kalmamış tamamen yanmış sadece ekipmanlar değil binada hasar görmüş

Sayfa 208/296 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •