Sayfa 247/300 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2399 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. 16 direnç midir nedir, bir türlü üstünde kalamıyor, kır git artık kral.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 16 nın o kadar güçlü bir direnç olmaması lazım. Burayı rahat gecmeliydi. Esas direnç 18 deki eski tavanı..Çok baskı yapıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    16 nın o kadar güçlü bir direnç olmaması lazım. Burayı rahat gecmeliydi. Esas direnç 18 deki eski tavanı..Çok baskı yapıyor.
    Aslında güçlüymüş gibi davranıyor, yoksa bir çırpıda 17'ye gidebilecek güçtedir, bakalım daha ne kadar sıkacak.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aslında güçlüymüş gibi davranıyor, yoksa bir çırpıda 17'ye gidebilecek güçtedir, bakalım daha ne kadar sıkacak.
    Kastıkça kasıyor bakalım nezamanakadar bu böyle gidecek

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Kastıkça kasıyor bakalım nezamanakadar bu böyle gidecek
    Bu gün buralardan kapatabilirse yarınki haftalık kapanışın daha iyi olmasını beklerim, çok çabuk geriliyor bazen, kapanışı görmek lazım.

6. inşallah endeks hergün böyle yükselir para kazanmayı geçtim en azından para kaybetmem 1,5 senedir herkez partasını *3 yaptı biz seyrettik

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    inşallah endeks hergün böyle yükselir para kazanmayı geçtim en azından para kaybetmem 1,5 senedir herkez partasını *3 yaptı biz seyrettik
    Ben açıkçası karelin piyasa değerinin aselsanın piyasa değerinin yüzde onu bir fiyattan fiyatlanacağına inanıyorum…karelin sitoklarındaki erimeyi ve bilançodaki finansman giderlerinin düzelmesini yatırımcılar görmek istiyor…

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Ben açıkçası karelin piyasa değerinin aselsanın piyasa değerinin yüzde onu bir fiyattan fiyatlanacağına inanıyorum…karelin sitoklarındaki erimeyi ve bilançodaki finansman giderlerinin düzelmesini yatırımcılar görmek istiyor…
    marin hocam nbunlar hemen olacak şeyler değil 1,5 senedir bir kuruş kazanamadık karel ekonomik olarak beni 2 sene geriye attı bu enflasyonist ortamda

Sayfa 247/300 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •