Sayfa 34/829 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 265 - 272 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hoşluk standardini sen mi belirliyorsun. Ve kazanmadim o dedigini. Senin gibi hissem uçsun diye goygoy yapmiyorum. Kazaniyorsam sevincimi kandiriliyorsam sinirimi paylaşıyorum. Goygoy çok yapıyorsun yapma demiyorum sana ama sen karışıyorsun. Bu hisseyi alan tabii ki cikacal yorumu okumak ister. Millete istedigini vererek prim kasiyosun. Ama bana karisma. Ne halt edersen et ben sana karismiyorum
    Nezaman goy goy yapmış her seferinde hiç bir zorunluluğu yokken bilgi veriyor. Yanlış söylüyorsunuz uslubu ve beyfendiliği herzaman ön planda benim bu söylediklerime kendisinin ihtiyacı yok Fakat yazma gereği duydum

HCBC çaktırmadan onarlı beşerli ürkütmeden toplamaya devam ediyor. 105 bin oldu.
    Takasın 1 ve 2 numaraları iş ve garanti al-satla işiyle meşgul.

Syg.

3. Dinlenmesi iyidir. Bu hareketler 60-80 arası hareketlere benziyor.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum sen de çok kazandığın hissede %10 zarar ettin diye ortalığı velveleye verip tüm yatırımcıların moralini bozma...biz burada goy goy yapmıyoruz ,kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz....hem de ta 19,00 tl den beri...kısa vadeli düşünecekler için her zaman risk var dedik...bu riski göze alabilen sonuçlarına da katlanmalı...kazanınca süper hisse ,kayıp edince de tuka ka demek doğru değil...gerçekten hisse iyiyse ve buna güveniyorsan ona göre dik durmalı..yok kötüyse de hiç bulaşmamalı...

sen zarar ettin diye burada yüzlerce kişi senin küfürlerini okumak zorunda değil...
    Tamam senin goygoylarini okuyalim. Emrin olur bu arada.'' demiştim daha önce. Şimdi sanane diyorum. Bana karışma. Prim kasmana bak sen. K a r i s m a. Başka hangi dilde yazayım? Sen goygoyunu rahat yapcan diye ben sinirimi veya tespitimi neden yzzmiyorum? Utanmasan patronun hilelerine ses etmeyin diyecen

5.  Alıntı Originally Posted by piyer Yazıyı Oku
    Hissede yapılanlar etik değildi, çok kızdık... Ama hayat devam ediyor, yeni duruma adapte olmak lazım. Bu hissede beklemem denirse, buradaki zarar çok rahat halka arzlardan çıkarılabilir. Hissede alışlar 101 K oldu takaslar güzel, 9 unda bürüt takastan çıkıyor, europower enerji halka arzı bugün akşam, haftaya veya yakın bir zamanda çıkacak...Geçmiş geçmişte kaldı...Bol kazançlar...
    Katılıyorum

6. keko sen akıllı adamsın,boşver muhatap olma..gecende bana sardı..forumda mesajlarını okumak ıstemedığın kışıler butonu vardı sanırım ,,öyleyse oradan engellemek gerek,malesef boyle bunlar ,gunluk hısse hareketıne gore konuşurlar ,,şirket ne yapıyor ne edıyor umurlarında olmaz..yarın 500 e gıtse oradan malıyet yapsa 450 ye gelse hısse sover dururlar..neyı alıp neyı sattığını bılmıyor bırçoğu..süreklı aynı yazıları okumakta sınır bozucu oluyor ..anladık zarardasın yukselecegıne ınanmıyorsan kol bacak kes gıt ,,yok yukselecek dıyorsan kes sesını otur ,,şırket hakkında bılgın vs varsa paylaş hepımız öğrenelım ..oda yok,, şuna takıldı buna takıldı,,goygoy da goygoy ..neyse engellenıyorsa ben engellıcem..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum sen de çok kazandığın hissede %10 zarar ettin diye ortalığı velveleye verip tüm yatırımcıların moralini bozma...biz burada goy goy yapmıyoruz ,kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz....hem de ta 19,00 tl den beri...kısa vadeli düşünecekler için her zaman risk var dedik...bu riski göze alabilen sonuçlarına da katlanmalı...kazanınca süper hisse ,kayıp edince de tuka ka demek doğru değil...gerçekten hisse iyiyse ve buna güveniyorsan ona göre dik durmalı..yok kötüyse de hiç bulaşmamalı...

sen zarar ettin diye burada yüzlerce kişi senin ağlamalarını okumak zorunda değil...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Nezaman goy goy yapmış her seferinde hiç bir zorunluluğu yokken bilgi veriyor. Yanlış söylüyorsunuz uslubu ve beyfendiliği herzaman ön planda benim bu söylediklerime kendisinin ihtiyacı yok Fakat yazma gereği duydum
    Bana yazma demesi terbiye eksikliğini gösterir. Değilse goygoy yapsın motivasyon yapsın sorun yok. Saygı duyarım.

8. Arkadaşlar..Mesajlarını görmek istemediğiniz kişinin ismine tıklayınçProfiline bak kısmına gidin..Ve red listesine ekle ye tıklayın.Bu kadar..Şahıs bende red li zaten ama siz onun mesajından alıntı yapınca mecburen görmüş oluyorum..Cevap vermeyin..Red listesine ekleyin keyfinize bakın.

Sayfa 34/829 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •