Sayfa 482/830 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 6635 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 214.6 dan biraz aldım bakalım. Enteresan şekilde fırsat veriyor

2. Benim gibi veyabdaha yukardan alanları dökmek isterse yazıklar olsun deriz. Cidden ben bugün tavan kapar yarın da tavan kapar diyordum. Demek ki patron spek istemezse bir book olmuyor. Hani daha ne olmaliydi. Ki zaten endeksten kötü gittin 2 haftadir

3. Yanlış düşünüyorsam uyarınız ama hisse 300 olduktan sonra hisse ile ilgili negatif bir şey oldu mu ? Yani efsane kaplar da atıldı. Beklentileri devam ediyor. Bana anlamsız geldi bu fiyatlar. 260 bandında olmaliydik bu haber öncesi.bu haberle 340 falan. Neyse

4. 216.3 dan da aldım
    Diğer hisselerde biraz zarar çok satamiyoruz ;) 50 60 lot alıyorum Max

Hissemizin bu manasız fiyatlamalarinda benim anlayamadigim birşey var ama nedir anlayamadım . Anladığımda her şey için çok geç olmaz inşallah
    Acaba diyorum, kar marjı çok mu düşük kalıyor, ya da yüklü yatırımlara mi giriyor .
    Hayırlısı i dilemekten başka bişey diyemiyorum
    Fikri olan varsa dinlemek isterim.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Hissemizin bu manasız fiyatlamalarinda benim anlayamadigim birşey var ama nedir anlayamadım . Anladığımda her şey için çok geç olmaz inşallah
    Acaba diyorum, kar marjı çok mu düşük kalıyor, ya da yüklü yatırımlara mi giriyor .
    Hayırlısı i dilemekten başka bişey diyemiyorum
    Fikri olan varsa dinlemek isterim.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devlet belki cimentolari minimum kar vererek alacak ama ona bakılmadan 2ye katladı hisseler 10 günde. Yani bizim ihaleden ne kar edecegimiz belirsizken niye çıkamaz anlamadım. Hani bilanço gelir ordan bakılır kar düşük denir de anlarım. Enteresan. Yani çıkması için ne olmalı sorusu

7. Bunu almak için Astor sattım. Ben sattıktan sonra Astor yüzde 2 artti Gesan top çeviriyor. Very enteresan

8. Yuh Astor benim satmami bekliyormuş. Böyle enfes haberle bunu yaptın ya gesoo dayı. Yazzzujlar

Sayfa 482/830 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •