Sayfa 485/829 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

bugünü de bitirdik..

214,60 daha önce de böyle büyük haberleri fiyatlamayıp sonra fiyatladığını gördük...

söyleyecek pek bir şey yok..

4 saatlikte ortalamalar birbirine yaklaşmış...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Kim ne derse desin gesan iyice tadını kaçırdı. Bu endekste bu kadar kapa rağmen böyle boktan hareketlerin arkasında birşeyler var sanki.
    katılmamak elde değil..

yani birde üst kademeleri son 1 saatte 10k 5k koymalar falan.. yani adamlar ne zaman isterse o zaman gideceğiz.

patronun 2.5milyon lotu herşeyi bozdu.. satmasından öte kurumsal yatırımcıya satış diyip ertesi gün o kurumsal yatırımcının lotu piyasaya vermesi kötü idi..

yine piyasaya göre iyiyiz bir çok şirket çok geri yaptı ama bu kadar iyi habere ragmen baskılanması sıkıyor bizi...

tek olumlu tarafımız takas ama işte ne zaman bitecek ne zaman tamam bu kadar yeter diyecekler.

Yani düşün düşün bu kadar iyi kap haberlerine tepki ile yukarı almıyorlar ama şunu unutmusuz önümüzde bilanço var..

Agalar bilanço iyi gelirse yukarı yapma ihtimalleri var..

Daha kursunlari var bilanco... kap sayfasında 13 mart diyor.. bir bilgisi olan var mı?

4. Dostum bilançoyu falan beklediklerini düşünmüyorum. Tahtanın major gücü istediği zaman satışları kaldırıp yükseltebilir. En iyi haberde sert bir şekilde kademelere mal koyup bir şekilde yükselmesini engelliyor. amacı belli çöp lotu buradan toplamak istiyor.

Tahmin ettiğimizden çok fazla çöp lot var gibi...

Ayrıca şirkete girmek isteyen büyük fonlar da bu fiyattan toplamak için baskı yapılmasını istiyor olabilir.

Bizim bildiğimiz tek şey var sıkı sıkı oturutsak, korkunç karlar edeceğimiz.

Serseri lotlar bir bitsin yoluna devam eder.

Artık alacak param kalmadı yine de elime geçen her kuruşla tahtacı ile beraber buralardan toplamaya çalışıyorum. Hayırlısı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Dostum bilançoyu falan beklediklerini düşünmüyorum. Tahtanın major gücü istediği zaman satışları kaldırıp yükseltebilir. En iyi haberde sert bir şekilde kademelere mal koyup bir şekilde yükselmesini engelliyor. amacı belli çöp lotu buradan toplamak istiyor.

Ayrıca şirkete girmek isteyen büyük fonlar da bu fiyattan toplamak için baskı yapılmasını istiyor olabilir.

Artık alacak param kalmadı yine de elime geçen her kuruşla tahtacı ile beraber buralardan toplamaya çalışıyorum. Hayırlısı olsun.
    Bende bilanço ile alakalı artık bir durum yok bundan sonra bu iş akışı bu hızla giderse her dönem yuksek karlar garanti gibi ...Tabi kar marjımızı yuzde 20 cekebilmek için panel fab. tam faliyete geçmesi oda mart sonu bitsede tam randıman almak belli zamana sarkabilir birde halka arz tarafı oda ayrı muamma..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Tahta çok karışık galiba,filler çarpışıyo gibi bir durumda göremedim varmı arkadaşlar,cuma günü gelen büyük ihaleden sonra bugün fonlarmı, guruplarmı tavan açamadı,isteseydi tavan veya tavana yakın açar ordan aşağıya mal yedirebilirdi günlükçüleride avlardı neden yapmadılar,demek tahtacı zayıf,veya büyük sayıda dışarıya mal kaptırmış,bu durum nasıl düzelecek bence bugün yine mal kaptırdı dışarıya,o ihaleyi gören çok kişi hafta sonu gesan alamayacağını düşünüyodu,ama herkes rahatlıkla alabildi,bu tahtacıyla bu gesanın gitmeyeceğine inandım birgün bir fon veya godaman yatırımcı gelipte rahatlıkla bu fiatlardan toplayıp ne zaman yukarlara götürecek diye bekliyorum.

7. Eşleşmede dün tavan da yakmislardi. Yeni gelenleri dökmek için de zaman kaybet. Sonra endeks salsin bir de öyle. Vay emenike

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Dostum bilançoyu falan beklediklerini düşünmüyorum. Tahtanın major gücü istediği zaman satışları kaldırıp yükseltebilir. En iyi haberde sert bir şekilde kademelere mal koyup bir şekilde yükselmesini engelliyor. amacı belli çöp lotu buradan toplamak istiyor.

günaydın, tabiki bilançoyu beklemediklerine hem fikiriz ama hissenin de teknigin yanına bir enstrüman gerek zaman olarakta bir tek o kaldı...

yani işte hisse yukarı gidecekte bir şey gerek..

hatırlarsanız Gesanın bir yukarı hareketi de 2. dönem bilançodan sonra güzel yukarı yapmıştı..

tabi bizimki beyin fırtınası

Sayfa 485/829 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •