Sayfa 533/829 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 6632 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 285 lerden %30 nakite geçtim. Bakalım nasıl olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Nereden çıkarım yaptınız?
    üşendim anlatmaya :D birazdan belli olur zaten. inşallah değildir.

3. Arkadaşlar patron net olarak söylemişti son çeyrek 1,5 milyar ciro 3 çeyreğin net kar marjı ile aynı marj civarı bekliyoruz diye. Ya burada herhangi bir sürpriz yok ki!! Klasik bilançoya iyi gelecek diye atlayanların eline mal verdiler diye düşünüyorum. Teknik olarak yarınki mumla başlayarak düzeltme yapma ihtimali yüksek olduğunu düşünüyorum. Pozisyonumu da buna göre aldım. Umarım ben yanılırım.

4. Ben de anı görüşteyim. Çok sürpriz bir bilanço gelmedikçe satış için kullanırlar diye düşünmekteyim.280-82 lerden ben de bir kısmını vermiştim. Dayanamadım geri aldım. Riski aldık bakalım. Bakak görek.

5. Normal bir bilanço geleceği malum. Neden süpriz bilanço bekleniyor anlamadım. İyi de olsa beklenen de olsa satış olarak kullanmak isteyeceklerdir. Bugün de kendini belli etti. Ama sunjunior haberi ve/ veya eupwr arzı esas bizi ateşleyecektir. Bekliyoruz. Sabrediyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    600-650 milyon dedik de 500 civarı gelmesin.Net kar marjı düşük olursa mümkün.Borç da artacak muhtemelen.Bakalım insider var mı yok mu akşam anlaşılır.
    520 milyon kar gelecek bence

7.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Normal bir bilanço geleceği malum. Neden süpriz bilanço bekleniyor anlamadım. İyi de olsa beklenen de olsa satış olarak kullanmak isteyeceklerdir. Bugün de kendini belli etti. Ama sunjunior haberi ve/ veya eupwr arzı esas bizi ateşleyecektir. Bekliyoruz. Sabrediyoruz...
    Sürpriz bekliyorum manadında demedim üstad. Sürpriz gelmedikçe satış fırsatı olarak kullanırlar dedim.
    300 direncini bugün 296 ile test edip geçememiş kabul edilebilir. Yarın düzeltme gelir perşembe haber beklentisiyle biraz yükselir sonra iyi bir haber gelirse tekrar 300 denemesi..Bildiğimiz hareketler. Alfas tavan Astor malum rallide snica tavan gördü sdttr tavan vs. Onların bilançolar aman aman mı geldi hayır. Enerjilerde gelecek beklentisi ile hareket var. Bizimkisi de 2 ileri 1 geri 2 geri 1 ileri yoluna devam eder.
    Ytd. Kişisel tahminlerimdir.. Hayırlısı diyelim.
    23.59 da gelir bilanço☹️

Kabak tadı verdi..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 533/829 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •