Sayfa 107/829 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 849 - 856 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    alfas ile gesan kiyaslanirsa nasil bir analiz olur? sogukkanli kiyaslama tabi kastim
    alfas ve gesan kıyaslanamaz,,çok farklı şirketler,,tek benzer yonleri panel üretmek olacak,,belkı ılerde ges işinede gırebılır alfas,,başkada hıcbır yonlerı şuan ıçın uyuşmaz..yanı kıyas yapmak pek doğru değil..smrtg kısmen daha yakın kıyas için,,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    hsbc başkan yürü sür tavana destekte geliyor..

hsbc 1 aralıktan itibaren 450k lot alımı var 2 milyon lot toplasa bari hedeflere kadar
    Arkadaslar Yabanci geliyor deniyor
    Tahminim butun enerjilere yabanci geliyor KONTR, SMARTG, GESAN

yabancinin yeni trojani HSBC galiba ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. Toplam 100 lotum kaldi benim. GYO
    Lara kayiyorum. Oradan bir şey kirpip geri gelicem. Size bol ve bereketli kazançlar dilerim. Çok stresli 2 hafta oldu... Belki de çok hızlı gidecek ama olsun İns çok kazanırsınız. GYO lar ucuz dendi

Bugün hacim iyiye doğru gidiyor. Şu anda 209 ml.
    HSBC 1. sırada alıcı ve 51.590 L. topladı.

Syg.

275 de şimdilik 172 kişi 16.346 L. var yığılı.
    KY yığmış malı 275 e.

Syg.

Flama sonrası Keko Ortağımızın da dediği gibi 350-400 lerde soluğu almamız lazım tekniğe göre.
    Bellide olmaz mal toplamak için silkeleme devam da edebilir. Ya da iki ileri bir geri de yapabilirler.

Önemli olan doğru hissede olup sabırla beklemek.
    Gesanda geleceğe dönük çok hikaye var ve o beklentiler satın alınmaya devam edecek.
    Dünyada ve Türkiyede yeşil enerjiye büyük yatırımlar var. Pasta çok büyük arkadaşlar.
    Enerji firmaları bu pastadan pay alabilmek için vaziyet almaya çalışıyor.
    Biz Gesan olarak hem üreten ve hem de ürettiğini uygulayan olarak çok avantajlı bir konumdayız.

Sabırla bekleyene ekmek çok burada vesselam.

Syg.

7.  Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    275 de şimdilik 172 kişi 16.346 L. var yığılı.
    KY yığmış malı 275 e.

Syg.
    alırlar inşALLAH...Zaten maliyetine gelen ky satmaya başlamış...forum da iyicene sakinleşmiş...300 den 230 lara düşüş inanmayan herkesi döktü...inanmayıp da son kalanlar bu çıkışlarda maliyetini gördüğü anda satıyor..

mscı turkey endeksine girdiğinden beridir de hsbc topluyor...yabancı oldukları izlenimi var...beklentiler belli...sektör belli...biz inananlar için yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Bu ky varya gerçekten kanser... 275 e deli gibi satış koymuşlar. Tahtacı bunların mallarını aşağıdan alsın da kurtulalım artık.

Sayfa 107/829 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •