Sayfa 144/829 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    basiniz sagolsun. ancak herkes asi olayina tuzlukla kostu. ben engelledim bi cok insani. ama asi da asi diyebtutturup karisik kuruyemis gbi iki bionik uc sinovak yapan vardi
    ben de çalıştığım özel hastandede ısrar ile aşı olmadım...çünkü zaten geçirmiş ve doğal yolla iyileşmiş idim..geçirmeseydim de olmak istemiyordum...ama çok zorladılar..artık aşı olmayan gerekçesiz işten atılabilecek kuralı getirdiler..o yüzden de mecburen oldum..ama aşı olurken de ben çin aşısını tercih ettim...bana daha masum geldi...biontek çok ağırdı..tanıdığım bir dostum biontekten sonra felç geçirmişti..ben hiç güvenmiyordum bu aşılara...biraz önce de söylediğim gibi bu kadar tesadüf olamaz..üç akrabam hiç bir rahatsızlıkları yokken kalp krizi geçirdiler...hem de bir ay içinde....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. alfasın bile arz ile 5 kat gittiği yerde europower soluksuz 15 kat gidecek gibi hissediyorum, ne dersiniz

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    syn Kardelen

biz burada yorum yapıyoruz şukur etmek için yazmıyoruz fikrimizi ön görümüzü paylaşıyoruz..

aza şükretmeyen gibi laflar hoş değil.. kendi adınıza konuşursanız onu daha iyi olur..
    Sn Mehmetyun Ortağım,

yazdıklarımı yanlış anladınız sanırım. Buradaki hiç bir ortağımı şükretmemekle itham etmedim, etmem de.
    Kaldı ki haddimi de bilirim. Diğer taraftan benim kastım; hisse azar azar da olsa çıkıyor buna kanaat etmek lazım,
    kanaatsiz kimse, içerisinde bulunduğu hiç bir durumdan memnun olmaz; şükretmeyi bilmez; hangi durumda olursa
    olsun hep daha fazlasını ister ve bu nedenle de hiç bir zaman mutlu olamaz.
    Ayrıca şükretmek bir erdemdir.

Bu da benim kişisel görüşüm, izin verirseniz bu kadarını da yazayım. Burası karşılıklı saygı çerçevesinde
    özgürce görüşlerin yazıldığı bir forum.

Syg.

4.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    alfasın bile arz ile 5 kat gittiği yerde europower soluksuz 15 kat gidecek gibi hissediyorum, ne dersiniz
    galiba ona benzer bir şey olacak...bir kaç tavandan sonra gesan da eşlik edeceğini düşünüyorum..zaten dün patron da europower ile birlikte gesanın da çıkacağını ve gesanın pahalı olmadığını söyledi....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    verdiğin bu rüşvet bizim tahtacının dişinin kovuğunu bile doldurmaz...başka arkadaşların da rüşvet vermesi gerekiyor...
    Biraz verseler fena olmaz 😂🙂

6.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    alfasın bile arz ile 5 kat gittiği yerde europower soluksuz 15 kat gidecek gibi hissediyorum, ne dersiniz
    Yeterince alamayacağız ki hocam neye yarar verecekleri çerez niyetine 10-15 lot
    Birlik varlık mı ne öyle bir halka arz oldu geçen gün millete bu kadar düşmüş. Şeyşelli bir yatırımcıya ise milyon lotlar düşmüş.

7.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Gesan'in röntgenini sağlam çekmiş epey uzun ama doyurucu bir tweet serisi paylasiyorum arkadaşlar.

https://twitter.com/YatirimciSizsin?...Zd2UqblRA&s=09

İnanin bu twitter çöplüğünde bir inci tanesi bulmuşum gibi geldi.

https://threadreaderapp.com/thread/1...085280263.html

8.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Yeterince alamayacağız ki hocam neye yarar verecekleri çerez niyetine 10-15 lot
    Birlik varlık mı ne öyle bir halka arz oldu geçen gün millete bu kadar düşmüş. Şeyşelli bir yatırımcıya ise milyon lotlar düşmüş.
    Oransalla fiyatını çok rahat belirleyebiliyorsun. bence spk oransalı yasaklamalı, yoksa alfas nerde bu kadar kat gidecek mümkün değil. Malı bol verdikleri adamlar ki bence bu patronun kendisi, malı yavaş yavaş salarak fiyatı katlıyor olabilir. Net bir şey bildiğim yok, adamlarında günahını almayalım fiyat hareketi sebebiyle sadece şeytanın avukatlığını yaptım.

Sayfa 144/829 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •