Sayfa 559/826 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. bist 50 girmemiz yarayacakmı bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Buralardan gesan satıp alfas almaya başlamıştım 170-240 arası.Şimdi onları verip tekrar gesan alıyorum ama alfasta da yine ciddi bir miktar tutuyorum.Çünkü zirveyi geçme olasılığı bu defa yüksek.Alfas-gesan Can gerisi heyecan..
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    5-6 ay bekletilen baska bedelsiz var mi bist taraihinde? bu nasil devlet burokrasi ciddiyetidir?
    @mehmetyun arkadaş demişti sanırım odaşta 6 ay bekledik bedelsiz gelmesini diye.Bence onaylar da bir sıkıntı yok.Mutlaka gelir.Sıkıntı bizi 2 aydır her hafta onay çıktı çıkacak deyip gazlayan fenomen üstatlarda.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

herkese bol kazançlar..

bugün alıcılar yatırım finans ve ünlü..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    @mehmetyun arkadaş demişti sanırım odaşta 6 ay bekledik bedelsiz gelmesini diye.Bence onaylar da bir sıkıntı yok.Mutlaka gelir.Sıkıntı bizi 2 aydır her hafta onay çıktı çıkacak deyip gazlayan fenomen üstatlarda.
    Halka arz en az 6 ay beklemiştik.. bedelsiz ortalama 3 ay sürüyor yakın zamanda gelir..

ama halka arz 6 boyunca her perşembe benim için kötü bir gün ama gel gör ki istemeden yine bir halka arz olayına yakalandım keşke hiç olmasadı ne güzel tek şirket olarak gidecektik

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    alfas durdurana aşk olsun durana kadar devam ) biraz satıp alamadık kıyamadık gesanımıza))

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Halka arz en az 6 ay beklemiştik.. bedelsiz ortalama 3 ay sürüyor yakın zamanda gelir..

ama halka arz 6 boyunca her perşembe benim için kötü bir gün ama gel gör ki istemeden yine bir halka arz olayına yakalandım keşke hiç olmasadı ne güzel tek şirket olarak gidecektik
    Gesana özel bir ayrımcılık yapıldığını düşünmüyorum.Bu konuda mevzuatı taradım ama bir sonuca ulaşamadım.O yüzden net konuşamıyorum ama bildiğim arz ve bedelsiz başvurularından itibaren neredeyse her hafta kasıtlı olarak beklenti oluşturup insanları yönlendirme amacında olanlar var.

goknur diye bir hisse neredeyse tabandan tavana gidecek işlemleri izleyen var mı insan işi değil

Sayfa 559/826 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •