Sayfa 560/826 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    gesana özel bir ayrımcılık yapıldığını düşünmüyorum.bu konuda mevzuatı taradım ama bir sonuca ulaşamadım.o yüzden net konuşamıyorum ama bildiğim arz ve bedelsiz başvurularından itibaren neredeyse her hafta kasıtlı olarak beklenti oluşturup insanları yönlendirme amacında olanlar var.
    gesandan sonra başvuranların onayı verilipde gesana onay verilmiyorsa bunun adı ayrımcılıktır. Kasıtlı beklenti oluşturanları suçlamadan önce onayı geciktirip fırsat verenleri görmek lazım. Yani asıl suçlu varken tali suçlu aramak devekuşu gibi kafayı kuma gömmektir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    goknur diye bir hisse neredeyse tabandan tavana gidecek işlemleri izleyen var mı insan işi değil
    akbank uygulaması tradeall da işlem sayfasına girince işlemler o kadar hızlı oluyorki sayfa kilitleniyor.

3. 268 ve 271 de yatay dirençler var 268 denedi üstünde kalamadı saldı. Gün içinde orayı geçerse güzelleşir

4. Bülten bu akşam yayınlanabilir. O beklenti, bist 50 ye giriş ve diğerlerinin rüzgarıyla bugün güzel kapatabilir. Hayırlısı diyelim

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    gesandan sonra başvuranların onayı verilipde gesana onay verilmiyorsa bunun adı ayrımcılıktır. Kasıtlı beklenti oluşturanları suçlamadan önce onayı geciktirip fırsat verenleri görmek lazım. Yani asıl suçlu varken tali suçlu aramak devekuşu gibi kafayı kuma gömmektir.
    Önce başvuranın onayı da önce çıkar diye bir kural mı var acaba? İşler sizin duygularınıza ya da önceliklerinize göre yürümüyor.Eğer kasıtlı bir ayrımcılık varsa bizden önce şirket patronlarının açıklama yapması gerek.Buradan bile siyaset devşirmeye çalışanlar var.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Gesana özel bir ayrımcılık yapıldığını düşünmüyorum.Bu konuda mevzuatı taradım ama bir sonuca ulaşamadım.O yüzden net konuşamıyorum ama bildiğim arz ve bedelsiz başvurularından itibaren neredeyse her hafta kasıtlı olarak beklenti oluşturup insanları yönlendirme amacında olanlar var.
    kasıtlı olabilir bedelsiz konusu zaten 3 ay olmuş onda pek bir şey yok ama halka arz olayını da başka sebepleri vardır her perşembe yukarı yapıp cuma aşağı basanlara sormak lazım.

aynı şeyleri 6 ay yaşadım ona rağmen tahtada bekliyorum. Umarım iyi olur.

spk olayını da bilemeyiz ki gesan agustos 2021 de halka arz olmuş zaten olur olmaz diğer firmasını koymasını spk belki de daha eski şirketlere imkan tanıyor.

yani açıkçası nırmal düşünmek gerekirse yani 2021 agustosta kendin halka arz olmuşsun 2022 de diğer firmanı da halka arz yapayım diyorsun?

daha eski köklü firmalar ilk defa borsaya açılacak ise onlara öncelik veriyordur belki spk.

sen daha 1 bucuk seneyi doldurmadan yeni bir halka arz yapayım diyorsun hele bir dur kendi firmanı bir 2 3 sene göster ne acelen var ki?

paraysa hisse de sattılar 375milyonu vermişler 275 milyon ceplerinde gidip yapsınlar bir şey..

ben bu düşüncedeyim açıkçası..

halka arz ohh ayı gibi para kazandık durun şunu da halka arz yapalım.. para içinse paraları var fazlasıyla..

ben zaten şirket 2 ye bölüneceği için hep olumsuzdum. yani elimde para olsa alfas astor smrtg alırdım illa bu sektorden hisse alacaksam.

kendi fikirlerim tabi bunlar linç yemeyeyim
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

diğer hisseleri alırdım dememin sebebi şirketin 2 ye bölünmesinden ötürü yoksa tekte giderse tek gesan..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    kasıtlı olabilir bedelsiz konusu zaten 3 ay olmuş onda pek bir şey yok ama halka arz olayını da başka sebepleri vardır her perşembe yukarı yapıp cuma aşağı basanlara sormak lazım.

aynı şeyleri 6 ay yaşadım ona rağmen tahtada bekliyorum. Umarım iyi olur.

spk olayını da bilemeyiz ki gesan agustos 2021 de halka arz olmuş zaten olur olmaz diğer firmasını koymasını spk belki de daha eski şirketlere imkan tanıyor.

yani açıkçası nırmal düşünmek gerekirse yani 2021 agustosta kendin halka arz olmuşsun 2022 de diğer firmanı da halka arz yapayım diyorsun?

daha eski köklü firmalar ilk defa borsaya açılacak ise onlara öncelik veriyordur belki spk.

sen daha 1 bucuk seneyi doldurmadan yeni bir halka arz yapayım diyorsun hele bir dur kendi firmanı bir 2 3 sene göster ne acelen var ki?

paraysa hisse de sattılar 375milyonu vermişler 275 milyon ceplerinde gidip yapsınlar bir şey..

ben bu düşüncedeyim açıkçası..

halka arz ohh ayı gibi para kazandık durun şunu da halka arz yapalım.. para içinse paraları var fazlasıyla..

ben zaten şirket 2 ye bölüneceği için hep olumsuzdum. yani elimde para olsa alfas astor smrtg alırdım illa bu sektorden hisse alacaksam.

kendi fikirlerim tabi bunlar linç yemeyeyim
    Evet amacımız beyin fırtınası yapmak.Ben kasıt yoktur da demiyorum ama bu işte kasıt var diyenlerin gerekçesini merak ediyorum.Sıralama var ise mevzuattan bi alıntı gösterin örneğin ama yok çünkü maksat başka.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Sayfa 560/826 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •