Sayfa 805/827 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon
Arama sonucu : 6609 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Enerji firmalarina servis ve urun saglayan firmalar gectigimizden yildan bu yana yuksek buyume beklentisiyle fiyatlandi. Ancak onumuzdeki donemde buyume hizlarini kar marjlari belirleyecek. Kar marjlarini da firmanin rekabette ne kadar onde oldugu belirleyecek.

GESAN'in bu konuda onde olacagini dusunuyorum, patronaja da bu konuda hakkinin verilmesi lazim diyorum, ayni isi yapan kabzimal kilikli patronlara nazaran ITU / ODTU Elektrik muhendisliginden gelen bu isi derinlemesine bilen tecrubeli kisiler olmalari ve daha onceki roportajlarinda vurguladiklari is secebilecek noktada bir firma oluslari, marjlarinin gorece olarak diger firmalara ustun olacagini dusunduruyor. Bilanco umarim bu minvalde gelir.

Ancak piyasa yapici ve patron arasi savas halen suruyor bu cok belirgin bu yuden kisa orta vadede hissenin huzur bulmasini pek te beklemiyorum, acikcasi. Son uc ayda belli bir bantta trade hissesi kivaminda isleri goturen tahtaci, hisseyi ileri surdugunde tekrardan patronajdan beline kazmayi yermi diye korkuyor saniyorum. O yuzden butun paydaslara itidal oneririm.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizi kendi kararlariniz isiginda aliniz.

2. İyi gelmeyecek gibi...

3. iyi geldi.bence.

4.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    İyi gelmeyecek gibi...
    Geldi... evet utandırdı beni. Hayırlı uğurlu olsun

5. 1.149.663.000 tl Dokuz aylık kar. Hayırlı olsun

6. Yorumlarınız nedir ortaklar? Nasıl buldunuz. Beklentinize göre?

7. Alfas da iyi bilanço açıkladı tavan açtı +3 kapadı günü. Bakalım bizimki nasıl tepki verecek

8. Şahsen iyi bilanço geldi görüşüm ama endekste hacim düşükken şimdilik birşey fiyatlanmayacak gibi bir hissiyatım var. Olsun bekleriz.ytd.

Sayfa 805/827 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •