Sayfa 368/368 İlkİlk ... 268318358366367368
Arama sonucu : 2941 madde; 2,937 - 2,941 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by cansss Yazıyı Oku
    Ama bu sefer başka. çok güzel topluyor alttan alttan.
    Bence zaten amaç da o Sn.cansss
    Genel kuruldan zaten bişey çıkması milyonda bir ihtimal, mucize değil miydi? Yani zaten olması beklenmeyen birşey olmadı diye böyle düşüş olur mu? Mantıksız bence. Beklentiye ters bir durum olur, veya "beklenti gerçekteşti" olur, ... tamam, bu tamamen kasıtlı yapılan, amaçlı bir düşüş bence.

Gerçi böyle olacağını tahmin ediyordum ama teknik/temel becerim çok yok. Maliyetim makul sayılır, bunu da sineye çekmeye karar verdim. Zaten şimdiye kadar aradaki dalgalanmalarda alım satım becerebilsem, bedelsiz vermese de olurdu

2. Gerçekten merak ediyorum. Bir toplanma göremiyorum. Son iki hafta da Bank of satışta gözüküyor
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

3. Genel kurul halen devam ediyormuş diye yorumlar var. Sabah 11'de başlamıştı kaç saat oldu, nasıl toplantıymış bu böyle??? Bu kadar uzun süren genel kurul oluyor mu ki?
    Kurula katılan ortak yok mu, bilgi verebilecek?

İster misiniz, genel kuruldan sürpriz bir haber çıksın da buradan sert dönsün hisse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Genel kurul halen devam ediyormuş diye yorumlar var. Sabah 11'de başlamıştı kaç saat oldu, nasıl toplantıymış bu böyle??? Bu kadar uzun süren genel kurul oluyor mu ki?
    Kurula katılan ortak yok mu, bilgi verebilecek?

İster misiniz, genel kuruldan sürpriz bir haber çıksın da buradan sert dönsün hisse
    İkisi beraber yapsaymış genel kurulu!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 368/368 İlkİlk ... 268318358366367368

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •