Sayfa 334/372 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon
Arama sonucu : 2969 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Bugünde al sat larını yaptılar, şirketin baya masrafları çıkıyor, devam

2. Bfren bugünkü kazığı atmayıp beklentim gibi en azından bölünme tarihine yakın bir tarihe kadar ralli yapsaydı biz de onun gazıyla 10K üzerine yerleşirdik diye ümit etmiştim ama olmadı. En azından düşüşten fazla etkilenmediler, yatayda dinlenip yola devam ederiz diyeceğim de bugün yoğurttan ağzım yandı, şom ağızlılık yapmak istemiyorum. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Bfren bugünkü kazığı atmayıp beklentim gibi en azından bölünme tarihine yakın bir tarihe kadar ralli yapsaydı biz de onun gazıyla 10K üzerine yerleşirdik diye ümit etmiştim ama olmadı. En azından düşüşten fazla etkilenmediler, yatayda dinlenip yola devam ederiz diyeceğim de bugün yoğurttan ağzım yandı, şom ağızlılık yapmak istemiyorum. YTD
    Sayın ironarm her zaman terse yatırıyorlar. Bu sefer de bişey çıkmadı, bundan bir cacık olmaz diye düşündügümüz bir an müthiş gidebilir. Bu arada kuyruğu dik tutmaya çalışıyor buda dikkatten kaçmıyor değil.. K.Y.T.D.

4. Bu gün yap bir güzellik. Yarın da tavan ne güzel olurdu ama bunda o göz yok. K.Y.T.D.

5. Bugün Bfren'den sattığım lotlarla Egeen'e takviye yaptım. Egeen'deki lotlarımı neredeyse 2 katına çakırdım ama asıl portföy ağırlığım Konya'da. Umarım bundan sonrası hepimiz için çok daha kazançlı olur. Şimdi sattıktan sonra mana bulmak gibi olmasın ama Bfren bedelsiz başvurusundan sonra istediğim gibi bir performans sergilemedi. Umarım diğerlerinin hikayeleri daha coşkulu olur. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bu gün yap bir güzellik. Yarın da tavan ne güzel olurdu ama bunda o göz yok. K.Y.T.D.
    Vade sonu yaklaşırken,
    6650 ile 6850 den alırlarken,
    9700'lere yaklaşmışken (karlarını realize edenlerden),
    Güzellikler düzeltme sonlarına kalmışken ...

7.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bu gün yap bir güzellik. Yarın da tavan ne güzel olurdu ama bunda o göz yok. K.Y.T.D.
    FT2 gelmeden gitmez bu mendebur...onunda eli kulağındadır.

8. 8750 önemli,
    altına gelmeden buralarda takıl bakalım ..
    Bfren de beklenti bitti yaptılar,oradan çıkan para Konya ve Egeene gelmesi lazım..

Sayfa 334/372 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •