Sayfa 126/682 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Elinde olmayan beklesin operasyon bitti. Adamlar 500 bin lot sabah 3.50 den alış satış koydular. Kimse ben aldım diye de kriz geçirmesin sonra .

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Boyle Kapatacak heralde

3. Güzel kapattı.... ben memnunum kapanıştan..... yarın ola hayrola......

4.  Alıntı Originally Posted by DadaşMete Yazıyı Oku
    Güzel kapattı.... ben memnunum kapanıştan..... yarın ola hayrola......
    imsallah hisse rahatladi diyebilirmiyiz

5. Yarın küçük bir hamle daha yapabilir. Sonra fonette olduğu gibi yataya sarar diye tahmin ediyorum. .. metro tahtaya geri gelmeden o deli hareketleri yapması zor..

6. bugün sabırla ve soğukkanlılıkla avturu izledim ne oldu 3.15 döndü ve 3.65 git gel aksaray 3.52 kapanış güzel...
    dünkü felaket tellaları piyasada yok 2.98 ler yazılıyordu hatta 1 li seviyeler....yarın ola hayrola

7. Buğra Kardeşım;bunda şaşılacak bır şey yok.... Borsa tam da boyle bır şey ışte... O tıp ınsanlar zaten hep bu yuzden kaybedıyorlar... Halbukı kağıt hareketlerını ıyı analız etmek, soğukkanlı olmak,hedefler belırlemek,kararlı olup hedefe kılıtlenmek gerek...Bu kağıt 8 kusurlardan buraya gelmış.... Tabı kı oraya sunı olarak çıkarılmış.... fakat kağıdın artık AVGYO ıle yaptığı projelerden,patronunun ıktıdara olan yakınlığından sonra 2 lere yok 1 lı sevıyelere duşmesı duşunulemez.....normal olarak tabı...BIST ve bağlı tum kağıtlar bu kadar çıkmış ıken ben bu kağıda değıl de hangı kağıda yatırım yapacaktım kı... Yanlış anlaşılmasın kağıtta mevcut lotum ıtıbarıyle bayağı zarardayım.... o lotlara harıcınde 40,50 bın TL cıvarında bır parayla da al sat yapıyorum.... ama bu kağıdıın yenıden 5 uzerıne atacağına ınancım tam.... Bakalım,nasıp.....

8.  Alıntı Originally Posted by DadaşMete Yazıyı Oku
    Buğra Kardeşım;bunda şaşılacak bır şey yok.... Borsa tam da boyle bır şey ışte... O tıp ınsanlar zaten hep bu yuzden kaybedıyorlar... Halbukı kağıt hareketlerını ıyı analız etmek, soğukkanlı olmak,hedefler belırlemek,kararlı olup hedefe kılıtlenmek gerek...Bu kağıt 8 kusurlardan buraya gelmış.... Tabı kı oraya sunı olarak çıkarılmış.... fakat kağıdın artık AVGYO ıle yaptığı projelerden,patronunun ıktıdara olan yakınlığından sonra 2 lere yok 1 lı sevıyelere duşmesı duşunulemez.....normal olarak tabı...BIST ve bağlı tum kağıtlar bu kadar çıkmış ıken ben bu kağıda değıl de hangı kağıda yatırım yapacaktım kı... Yanlış anlaşılmasın kağıtta mevcut lotum ıtıbarıyle bayağı zarardayım.... o lotlara harıcınde 40,50 bın TL cıvarında bır parayla da al sat yapıyorum.... ama bu kağıdıın yenıden 5 uzerıne atacağına ınancım tam.... Bakalım,nasıp.....
    bende bu derece iyimserrim kardeş 4.13 maliyet zararin cikip kara gececegimin umudundayim inşallah

Sayfa 126/682 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •